02:02 24 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه منچستریونایتد قصد ندارد بیخیال خرید پائو تورس شود و می‌خواهد این بازیکن را هرطور شده از اسپانیا به لیگ برتر بیاورد.

به گزارش اسپونتیک،  گفته می‌شود منچستر یونایتد به دنبال خرید پائو تورس به طوری جدی است. یونایتدی‌ها به حدی جدی هستند که فلورنتینو پرز رئیس رئال‌مادرید پس از هایجک شدن پائو تورس از دست آن‌ها بسیار عصبانی شده است.

تورس که بیش از یک سال با رئال و شیاطین سرخ توسط مدیربرنامه‌اش در ارتباط بوده، در صورت ترک باشگاه ویارئال و رفتن به رئال، جایگزین دائمی سرخیو راموس خواهد شد.

با این حال با توجه به علاقه منچستریونایتد به تقویت گزینه‌های دفاعی، گزارش شده است که آن ها توافق کرده‌اند که با قرارداد 65 میلیون یورویی مدافع ویارئال را به خدمت بگیرند.

یونایتدی‌ها با این کار رئال را حسابی خشمگین خواهند کرد زیرا آن‌ها برای تورس نقشه داشتند. به نظر می‌رسد تورس برای انتقال به لیگ برتر مصمم است و منچستریونایتد در موقعیت مناسبی قرار دارد تا بازیکن موردنظر خود را به دست بیاورد.

در این بین رئال هم که کمتر از 100 روز مانده به پایان قرارداد راموس هنوز با او تمدید نکرده باید استرس جذب مدافع جایگزین را همچنان بکشد.

مرتبط:

ماندن یا رفتن؛ تصمیم نهایی راموس تا چند روز دیگر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر