18:24 30 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم آرجنتینی که پس از یک ده منچسترسیتی را ترک خواهد کرد با این باشگاه و هوادارانش خداحافظی کرد.

به گزارش اسپونتیک، سرخیو آگوئرو در پیامی پس از قطعی شدن جدایی‌اش از منچسترسیتی گفت که از این که در پروژه بازسازی تیم جایی داشته، احساس غرور می‌کند.

© REUTERS / Action Images / Jason Cairnduff
ستاره سیتیزن‌ها که 257 گل برای این تیم زده و بهترین گلزن تاریخ باشگاه به شمار می‌رود، در پیامی پس از قطعی شدن جدایی‌اش گفت:«وقتی چرخه‌ای به پایان می‌رسد، ممکن است احساساتی ایجاد شود. احساس رضایت و غرور عظیمی در وجودم بابت 10 فصل بازی برای منچسترسیتی باقی مانده است، امری که برای یک بازیکن حرفه‌ای در این عصر معمولی نیست.»
آگوئرو در پایان نوشت:«10 فصل با دستاوردهای بزرگ که در این بین توانستم بهترین گلزن تاریخ باشگاه شوم و با تمام کسانی که این باشگاه را دوست دارند، افرادی که همیشه در قلب من خواهند بود، پیوندی ابدی ایجاد کنم. در دوره بازسازی باشگاه در سال 2011 به منچسترسیتی پیوستم و با راهنمایی مالکان و کمک‌های بسیاری از بازیکنان، ما در بین بزرگ‌ترین‌ باشگاه‌های جهان جایگاهی کسب کردیم.»

مهاجم آرژانتینی در سال 2011 با منچسترسیتی قرارداد امضا کرد و در 284 بازی 257 گل به ثمر رساند تا بهترین گلزن تاریخ باشگاه شود. او همچنین برترین گلزن خارجی تاریخ لیگ برتر است و در سال 2020 توانست از رکورد آلن شیرر با 12 هت تریک در این رقابت ها عبور کند.

 

مرتبط:

جدایی آگوئرو از سیتی قطعی شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر