21:52 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌جرمن می‌گوید پیشرفتی در مذاکرات او با باشگاه پاری‌سن‌جرمن حاصل نشده است.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌جرمن در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص تمدید قراردادش با باشگاه پاریسی صحبت کرده است. امباپه در بخش دیگری از این مصاحبه می‌گوید انتقادات دائمی رسانه‌ها او را خسته کرده است.

امباپه در حال حاضر دومین بازیکن گرانقیمت تاریخ فوتبال است و ارزش او از زمان حضور در پاری‌سن‌جرمن بیشتر نیز شده است. این مهاجم جوان و آینده‌دار پی‌اس‌جی در خصوص تمدید قراردادش با این باشگاه گفت:«اگر پیشرفتی حاصل شده بود در مورد آن صحبت کرده بودم. قطعا هر زمان در این مورد تصمیم گرفتم، در موردش حرف خواهم زد.»
امباپه در بخش دیگری از صحبت‌هایش با انتقاد رسانه‌ها پرداخت و گفت:«قطعا انتقادات دائمی رسانه ها از من خسته کننده شده است. قطعا فشار رسانه ها در مورد تصمیمم در مورد آینده نقش مهمی دارد اما تنها نکته تعیین کننده نیست. مهم ترین نکته این است که حس خوبی در باشگاهتان داشته باشد و هر روز به شما خوش بگذرد.»

بر اساس گزارش‌ها، باشگاه های بزرگی نظیر رئال مادرید و بارسلونا و همچنین لیورپول به جذب این بازیکن علاقه دارند. قرارداد ام باپه در سال 2022 با پی‌اس‌جی به پایان می‌رسد و هنوز توافقی برای امضای قرارداد جدید حاصل نشده است.

با این وجود اگر این مهاجم تا تابستان قرارداد جدیدی با تیم پاریسی امضا نکند و سران این باشگاه تصمیم بگیرند به منظور از دست ندادن رایگان او، امباپه را در همین تابستان به فروش برسانند، باید منتظر پنجره نقل و انتقالات جذابی باشیم.

 

مرتبط:

انصراف امباپه از حضور در رقابت‌های المپیک توکیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر