18:06 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اسپانیایی رئال مادرید در مصاحبه‌ای در خصوص تمدید قراردادش با رئال مادرید، مصدومیت و حضور در تیم ملی اسپانیا صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، سرجیو راموس، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا، شب گذشته فقط چهار دقیقه مقابل کوزوو بازی کرد تا به 180 بازی ملی برسد. وی بعد از بازی در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.

© Sputnik / Владимир Астапкович
راموس ابتدا در خصوص بازی شب گذشته گفت:«مهم‌ترین نکته این بود که بازی کنم و تا حدی به تیم کمک کرده باشم و به این هدف رسیدم، و بعد از تساوی مقابل یونان، کسب پیروزی در مسیر جام جهانی مهم بود. همیشه کسب دقایق بازی یا حضور در کل مسابقه مهم است، و این به نظر مربی بستگی دارد.»
راموس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص مصدومیت‌اش گفت:«خیلی خوب هستم. به تدریج ریتم بازی را پس از مصدومیت زانو پیدا کردم. در مورد من همه مسائل جنجال ساز می شود. مربی قبلا در این باره توضیح داد. سعی می کنم که کارآمد باشم و فرقی ندارد که فیکس باشم یا نیمکت نشین.»
کاپیتان کهکشانی‌ها با اشاره به تمدید قراردادش با رئال مادرید نیز گفت:«خبر جدیدی نیست و چیز خاصی برای گفتن نیست. روی خوب بازی کردن تمرکز دارم و تلاش می کنم بهترین عملکردم را داشته باشم. از بحث تمدید کمی دور شده ام. خبر جدیدی نیست. قبلا هم گفتم که اگر خبری باشد، اعلام می کنم

بر اساس گزارش‌ها، تاکنون قرارداد راموس با رئالی‌ها تمدید نشده و در صورت عدم تمدید او از باشگاه مادریدی به صورت رایگان جدا می‌شود. از پاری‌سن‌جرمن و منچستریونایتد به عنوان هواخواهان راموس نامبرده شده است.

 

مرتبط:

اطمینان والدین راموس به ماندن پسر شان در مادرید
بگذارید راموس در رئال بماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر