15:25 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا در تلاش است تا لیونل مسی را حفظ و ارلینگ هالند را از دورتموند جذب کند.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد لیونل مسی با بارسلونا تا سه ماه دیگر به پایان می‌رسد. از اهداف اساسی رییس جدید باشگاه بارسلونا حفظ فوق ستاره آرجنتینی است.

در همین رابطه، نشریه «مارکا» اعلام کرد لاپورتا مصمم است تمام تلاش خود را برای حفظ این بازیکن 33 ساله در بارسلونا انجام دهد. رئیس باشگاه بارسلونا می‌داند پیشنهادهای اغواکننده‌ای برای لیونل مسی وجود دارد اما او می‌تواند به اندازه کافی پیشنهاد مناسبی را روی میز قرار دهد تا مسی تصمیم بگیرد که قراردادش را تمدید کند.

علاوه بر این، لاپورتا امیدوار است که با جلب رضایت مسی، تیم بارسلونا را برای فتح لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده به میدان ببرد، از این رو تصمیم خود را برای جذب ارلینگ هالند مهاجم دورتموند اعلام کرده است. لاپورتا و مسی رابطه طولانی مدت دوستانه‌ای دارند اما اکنون این تصمیم به کاپیتان بارسلونا رسیده است که تصمیم بگیرد، چگونه می‌خواهد چند سال آخر حرفه خود را سپری کند.

هر دو طرف قصد دارند در هفته‌های آینده با یکدیگر دیدار کنند اما مسی تصمیمی در مورد آینده خود تا پایان فصل نمی‌گیرد. او عجله نخواهد کرد و هواداران بارسلونا همچنان خوش‌بین هستند که دارنده 6 توپ طلا تصمیم خواهد گرفت که قرارداد جدیدی را بنویسد و به نظر می‌رسد خوش‌بینی لاپورتا نیز در حال افزایش است.

 

 

مرتبط:

مسی در انتظار پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی رییس باشگاه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر