01:48 17 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اسپانیایی و سابقه‌دار بارسلونا شکست برابر لیورپول در سال 2019 را بدترین باخت دوران فوتبال خود عنوان کرد.

مدافع اسپانیایی و سابقه‌دار بارسلونا شکست برابر لیورپول در سال 2019 را بدترین باخت دوران فوتبال خود عنوان کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جرارد پیکه ستاره بارسلونا که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است و در تمرینات بارسلونا شرکت کرده است ، با TV3 مصاحبه کرده است.

این مدافع آبی‌اناری‌ها ابتدا در خصوص بزرگترین شکست دوران فوتبال خود گتف:«شکست برابر لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا یکی از دشوارترین و دردناک ترین شکست ها بود، کسی انتظار آن را نداشت. تحمل آن دشوار است.»
پیکه در ادامه گفت:«من آدمی نیستم که پس از شکست خیلی عصبانی شوم و چیزی این طرف و آن طرف پرت کنم ولی بعد از آن بازی دقیقا این کار را می کردم و خیلی ناراحت و عصبی شده بودم.»
پیکه در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص حضورش در جمع کاتالانی‌ها گفت:«در این سال‌ها اطلاعات زیادی از باشگاه به دست آوردم و می خواستم ببینم آنها چطور این انتخابات را برگزار می کنند. با این حال تمام تمرکز من روی این است که فوتبالم را تمام کنم.»
پیکه در پایان اظهار داشت:«برای لاپورتا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتواند انتظارات را برآورده کند. من به این مسئله کاری ندارم که در آینده رئیس بارسلونا شوم یا خیر بلکه می خواهم فعلا فقط به فوتبال بازی کردن فکر کنم.»

پیکه در این فصل در دو مقطع مصدوم شد. او پس از مصدومیت اول خود به بازی برابر پاری‌سن‌جرمن رسید، اما پس از چند بازی مجددا مصدوم شد که به نظر می رسد برای الکلاسیکو در دسترس باشد.

 

 

مرتبط:

خبر خوب برای کومان؛ پیکه پا به توپ شد
امکان حضور پیکه در ال‌کلاسیکو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر