22:49 18 اپریل 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیربرنامه‌ و پدر ستاره جوان تیم دورتموند در اسپانیا با مدیران باشگاه بارسلونا دیدار کردند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از رسانه‌های اسپانیایی، پدر ارلینگ هالند و مینو رایولا، مدیربرنامه‌های این بازیکن امروز با معاون خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا دیدار کرده‌اند.

رایولا پس از ملاقات با سران باشگاه دورتموند در چند روز گذشته و صحبت در خصوص ارلینگ هالند، امروز به شهر بارسلونا اسپانیا آمد. چندین تیم به دنبال امضای قرارداد با هالند هستند و بارسلونا نیز در میان آنهاست؛ مذاکرات در جریان هستند.

فابریزیو رومانو، خبرنگار اسکای اسپورت اعلام کرد، دیدار امروز تنها برای مذاکره بوده و هیچگونه توافقنامه‌ای بین طرفین امضا نشده است. رایولا طی روزهای گذشته شرایط فروش هالند را از مدیران باشگاه دورتموند پرسیده و به بارسلون سفر کرده تا در این باره مذاکرات صورت بگیرد.

گفته می‌شود هالند اولین ستاره‌ای خواهد بود که لاپورتا برای بارسلونا در تابستان 2021 به خدمت خواهد گرفت. برخی رسانه‌ها خبر از توافق 125 میلیون یورویی باشگاه‌های بارسلونا و دورتموند به علاوه انتقال ریکی پوچ به دورتموند داده‌اند.

این در حالی است که باشگاه‌هایی همچون رئال مادرید، پاری‌سن‌‌جرمن و منچسترسیتی نیز نسبت به جذب او علاقه‌مند هستند. رابطه خوب لاپورتا با رایولا اما بارسلونا را در راه به خدمت گرفتن این مهاجم آینده‌دار در موقعیت بهتری نسبت به سایر رقبا قرار می‌دهد، حتی اگر این باشگاه مشکل مالی داشته باشد.

 

مرتبط:

آمادگی لاپورتا برای حفظ مسی؛ هالند هم‌بازی ابرستاره می‌شود؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر