19:38 30 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی رئال مادرید و لیورپول شرکت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از دیدار با لیورپول در خصوص کلوپ، تیم انگلیسی و شرایط بازیکنان خودش صحبت کرد.

زیدان ابتدا در خصوص جدال شاگردانش برابر لیورپول گفت:«تیم بسیار کاملی دارند. سه مهاجم خیلی خوب دارند اما تیم منسجمی دارند. به عنوان تیم خیلی خوب کار می کنند. می دانیم که سه مهاجم خیلی خوب دارند و خیلی خوب کار می کنند. من به بازیکنانم بسیار زیاد اعتماد دارم و می‌دانم که ما می‌توانیم موفق شویم.»
سرمربی رئال مادرید در ادامه در مورد مربی گیری یورگن کلوپ گفت:«کلوپ مربی بزرگی است و تجربه و افتخارات زیادی دارد. دوران مربیگری بسیار خوبی داشته و قابل احترام است. هر مربی ایده های خودش را دارد و من از همه مربیان چیز یاد گرفته ام و می گیرم.کلوپ سرمربی فوق‌العاده‌ای است و بازیکنان باتجربه و سطح بالایی دارد
زیدان در پایان در خصوص ادن هازارد و کریم بنزما گفت:«ادن کاملا آماده است ولی ما نمی‌خواهیم فشاری روی او بیاوریم و عجله‌ای برای بازی کردن او نیست. همه بازیکنانم از جمله کریم بنزما شایستگی پوشیدن پیراهن رئال را دارند و این را ثابت کرده اند. همه تلاش می کنند وقتی در زمین هستند خوش بدرخشند و کریم هم یکی از آنهاست.»

رئال مادرید فردا شب در ورزشگاه دی استفانو میزبان لیورپول در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان است. آخرین رویارویی این دو تیم در فینال لیگ قهرمانان سال 2018 بود که رئال 3-1 برد و قهرمان شد.

مرتبط:

زیدان: لیورپول؟ فصل سختی را سپری کردیم، حالا وقت لذت بردن است
غیبت هواداران به نفع رئال مادرید است نه لیورپول
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر