فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیگو سیمئونه مربی آرجنتینی اتلتیکومادرید در مورد شرایط لالیگا صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، اتلتیکو مادرید در هفته سی‌ام رقابت‌های لالیگا سانتاندر مقابل رئال بتیس با تساوی یک بر یک متوقف شد تا دو امتیاز ارزشمند دیگر را از دست بدهد و به تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا فرصت بیشتری برای کسب عنوان قهرمانی دهد.

سرمربی آرجنتینی اتلتیکومادرید ابتدا در خصوص دیدار شب گذشته شاگردانش برابر بتیس گفت:«از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم ولی به این خاطر عصبانی هستم که با وجود آنکه موقعیت‌های گلزنی ایجاد می‌کنیم و حملات خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما به گل دیگری نرسیدیم.»
سیمئونه در ادامه اظهار داشت:«رئال مادرید همچون چمپیونزلیگ با جدیت و محکم حرکت می کند و ما کمی ثباتمان را از دست داده ایم. ببینیم در پایان فصل چه می شود. هنوز نمی‌توان در مورد ادامه فصل با قدرت صحبت کرد ولی هدفی که ما داریم این است که با قدرت به مصاف حریفان برویم.»
سرمربی اتلتیکو در پایان صحبت‌هایش افزود:«هرگز تیمی را ندیدم که از قبل برنده باشد. دیدارهای پایان فصل با تنش بیشتری همراه می‌شود و به دنبال کسب پیروزی در دیدار بعدی هستیم تا بتوانیم به شرایط مناسبی برسیم

تساوی روخی بلانکو در خانه سبزوسفیدپوشان آندلس، سبب شد که آنها صدر جدول را از رئال مادرید پس بگیرند. هرچند برتری آنها نسبت به رقیب همشهری در جدول رده‌بندی لالیگا تنها یک امتیاز است.

 

مرتبط:

افزایش بخت قهرمانی رئال مادرید در لالیگا
بتیس 1 -  اتلتیکومادرید 1، همه چیز به سود رئال و بارسا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر