10:35 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بایرن‌مونیخ در تلاش است در فرانسه از حذف به دست پاری‌‌سن‌جرمن در لیگ قهرمانان اروپا جلوگیری کند.

به گزارش اسپوتنیک، امشب از ساعت 11:30 در ورزشگاه پارک‌دوپرنس، پاری‌سن‌جرمن می‌خواهد قهرمان فصل قبل را از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا کنار بزند، در حالی که بایرن‌مونیخ به کام‌بک امیدوار است.

پاری‌سن‌‌جرمن - بایرن مونیخ

دو تیم در ورزشگاه پارک دو ترنس پاریس به قضاوت دانیله اورساتو ایتالیایی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. دیدار رفت در مونیخ با نتیجه 3 بر 2 به سود نماینده فرانسه به پایان رسید تا در دیدار امشب شرایط بسیار خوبی برای صعود این تیم وجود داشته باشد. در بازی رفت هر دو تیم محرومانی داشتند و در بازی امشب نیز این موضوع تکرار شده است.

خوان برنات، لایوین کورزاوا، مائورو ایکاردی، مارکینیوش، عبدو دیالو غایبان پاری‌سن‌ژرمن هستند و نیکولاس زوله، کورنتن تولیسو، مارک روکا، داگلاس کاستا، روبرت لواندوفسکی و سرژ گنابری غایبان بایرن مونیخ به شمار می‌روند.

در سمت دیگر، شاگردان هانسی فلیک که فصل گذشته قهرمان این رقابت‌ها شدند، برای آنکه از دور رقابت‌ها حذف نشوند باید شکست خانگی دور رفت را جبران کنند.

در مقابل شاگردان مائوریسیو پوچتینو که توانستند در آلمان برنده باشند، بدون تردید در خانه حاضر نیستند به سادگی به حریف آلمانی باج دهند و حداکثر تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند همانند دیدار رفت که انتقام شکسته فینال فصل گذشته را از بایرن مونیخ گرفتند با موفقیت از زمین خارج شوند تا بتوانند پروژه ناتمامشان را تکمیل کنند و مسافر مرحله نیمه‌نهایی شوند.

آخرین جدال

دیدار رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را پاری‌سن‌‌جرمن از بایرن‌مونیخ در خانه حریف 3 - 2 برد. امباپه (2 مرتبه) و مارکینیوس برای پاریسی‌ها و چوپوموتینگ و مولر برای بایرنی‌ها گل زدند.

ترکیب احتمالی دو تیم

پاری‌سن‌‌جرمن: ریکو، داگبا، دانیلو، کیمپمبه، باکر، گیه، پاردس، دی‌ماریا، نیمار، دراکسلر و امباپه

بایرن‌مونیخ: نویر، پاوار، بواتنگ، آلابا، دیویس، کیمیش، موسیالا، سانه، مولر، کومان و چوپوموتینگ

مرتبط:

بایرن 2 – پی‌اس‌جی 3؛ گام بلندی پاریسی‌ها به سمت نیمه‌نهایی با درخشش بهترین زوج اروپا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر