19:05 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن بار دیگر زبان به تمجید از هم تیمی فرانسوی خود، کیلیان امباپه، گشود.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار ستاره برازیلی به تمجید از کیلیان امباپه هم تیمی فرانسوی‌اش در پاری‌سن‌جرمن پرداخت و اذعان کرد که امباپه کمک شایانی به او وفق پیدا کردن با شرایط زندگی در شهر پاریس کرده است.

نیمار در مورد هم‌تیمی خود اظهار کرد:«امباپه مطالب زیادی در راه فرانسوی بودن به من آموخت. امباپه ذهنیت فرانسوی را برای من توضیح داد. کیلیان یک انسان متمرکز، با ادب، مهربان و خوشحال است. بخش عمده‌ای از سازگاری خود را مدیون او هستم و بنابراین خوشحالم که اینجا حضور دارد
نیمار در ادامه گفت:«امباپه مرد بسیار خوبی است و به همین دلیل ما با هم دوستان خوبی هستیم. من شانس دیدن او را در تمرینات داشتم، سرعت بالایش را مشاهده کردم و متوجه شدم که او واقعا باهوش هست و در همان لحظه به خودم گفتم که او پسر طلایی پاری سن جرمن است.»
ستاره برزیلی در پایان افزود:«سرعت به تنهایی معنی ندارد. برای استفاده صحیح از آن باید هوشمند باشید و کیلیان نیز به همین شکل است. او نه تنها بسیار باهوش و سریع است، بلکه دارای یک مجموعه کامل و بزرگی از انواع دریبل‌زدن است.»

نیمار در سال 2017 با مبلغ رکورد شکن 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن جرمن پیوست، اما در چند فصل اخیر شایعات زیادی پیرامون این بازیکن در خصوص آینده‌اش به وجود آمده است.

 

 

مرتبط:

توقف روند تمدید قرارداد نیمار با پی‌اس‌جی
پیام تبریک نیمار و امباپه به مناسبت ماه مبارک رمضان +  ویدیو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر