09:39 21 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی پیشین یوونتوس علیه فوق ستاره پرتگالی موضع تندی گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس در تازه‌ترین اظهار ات خود، موضوع تندی علیه کریستیانو رونالدو گرفت.

این مربی سابق بانوی پیر تماس تلفونی با آنیلی، رئیس باشگاه تورینی برقرار کرد و نصیحتی جنجالی به این مسئول بیانکونری کرد. آلگری در این تماس تلفونی گفت:«از شر رونالدو خلاص شوید زیرا او جلوی پیشرفت کل تیم و باشگاه را می گیرد.»

رونالدو تا تابستان 2022 با یوونتوس قرارداد دارد اما شایعات زیادی در خصوص جدایی او از یووه در تابستان پیش رو مطرح می شود. باید دید ماسیمیلیانو الگری طی روزهای آینده چه واکنشی به این ادعای بزرگ و عجیب لا رپوبلیکا خواهد داشت.

یوونتوس پس از 9 قهرمانی پیاپی در لیگ ایتالیا در آستانه از دست دادن قهرمانی است. آنها در حال حاضر 62 امتیاز دارند و دوازده امتیاز تا اینتر صدرنشین فاصله دارند.

وق ستاره پرتگالی روزهای آرامی را در یوونتوس سپری نمی‌کند و دستمزد بالای این بازیکن باعث شده تا در صورت عدم گلزنی در یک بازی انتقادهای زیادی به او وارد شود. او در آخرین دیدار یوونتوس پیراهن خود را بر زمین کوبید تا نشان دهد فشارهای زیادی را تحمل می‌کند.

روز گذشته نیز نشریۀ ایتالیایی «گازتا» ادعا کرد که رونالدو احساس می‌کند یوونتوس در حد او نیست و حالا درخواست‌هایی برای تضمین موفقیت در فصل آینده از مدیران یووه داشته است.

 

 

 

مرتبط:

رونالدو به منچستریونایتد برمی‌گردد؟
ادعای نشریۀ ایتالیایی؛ رونالدو یوونتوس را در حد خودش نمی‌داند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر