18:11 22 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران باشگاه منچستریونایتد تلاش داردندبا انتقال پوگبا به یوونتوس، کریستیانو رونالدو را دوباره به خدمت بگیرند.

به گزارش اسپوتنیک، فوق ستاره پرتگالی روزهای آرامی را در یوونتوس سپری نمی‌کند و دستمزد بالای این بازیکن باعث شده تا در صورت عدم گلزنی در یک بازی انتقادهای زیادی به او وارد شود.

به دنبال حواشی اخیر پس از پرتاب پیراهن یوونتوس از سوی کریستیانو رونالدو در دیدار برابر جنوا، رسانه‌های ایتالیایی خبرهای زیادی درخصوص نارضایتی رونالدو از شرایطش در تورین و تمایلش برای جدایی از یووه صحبت می‌کنند.

از همین‌رو، «کالچو مرکاتو» مدعی شد سران باشگاه منچستریوناتید در نظر دارند رونالدو را از یوونتوس بخرند تا هواداران یونایتد دوباره شاهد درخشش این ستاره پرتگالی جهان فوتبال در اولدترافورد باشند.

این نشریه معتبر ایتالیایی در ادامه خاطرنشان کرد که سران شیاطین سرخ در نظر دارند برای خرید رونالدو، پل پوگبا را با وی معاوضه کنند. این درحالیست که پوگبا نیز پیش از این از یوونتوس راهی منچستر شده بود و باتوجه به ضعف مشهود بیانکونری در خط میانی، شاید آندرا پیرلو با این پیشنهاد موافقت کند؛ البته باید دید سران یوونتوس قید رونالدو را خواهند زد یا خیر.

البته سران منچستر در نظر دارند با خرید رونالدو، مشکل گلزنی خود در خط حمله را برطرف کنند چراکه ادینسون کاوانی به هیچ عنوان نتوانست با عملکردش، رضایت اوله‌گنار سولسشایر را جلب کند.

 

مرتبط:

هرچه زودتر از شر رونالدو خلاص شوید، او مانع رشد یوونتوش است!
رونالدو به منچستریونایتد برمی‌گردد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر