15:34 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره آرجنتینی بارسلونا در زمینۀ خرید واکنسین کرونا برای بازیکنان امریکای لاتین کمک کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ستاره تمام نشدنی بارسلونا در جدیدترین فعالیت خود در امر خیریه برای تهیه واکسن کرونا به میدان آمد.  نشریۀ «گاردین» اعلم کرد که لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا برای خرید واکسن کرونا پاپیش گذاشت.

مسی 3 پیراهن امضا شده را به حراج گذاشت تا پول لازم برای تهیه و خرید 50 هزار دوز واکسکن کرونا تامین شود. مسی تاکنون در فعالیت های خیریه و کمک به مردم درزمینه های مختلف حضور یافته است.

قرار است این واکسن های خریداری شده برای بازیکنان فوتبال در آمریکای جنوبی اختصاص یابد. برخی از این واکسن ها در اختیار 26 باشگاه فوتبال آرجنتین تعلق خواهدگرفت. در این راه البته لوئیس لاکال پو، رئیس جمهور اروگوئه نیز مشارکت داشت.

شمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای آمریکای لاتین از جمله برزیل، مکزیک، آرجنتین، کلمبیا، پرو، شیلی و پاراگوئه همچنان رو به افزایش است.

وزارت بهداشت آرژانتین در آخرین گزارش خود اعلام کرد: 368 بیمار مبتلا به کووید-19 طی 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع قربانیان به 58 هزار و 542 نفر رسید.

از سوی دیگر شمار مبتلایان به کووید-19 با شناسایی 25 هزار و 157 مورد جدید در شبانه‌روز گذشته، به 2 میلیون و 604 هزار و 157 نفر رسید. همچنین شمار بهبودیافتگان در آرجنتین نیز به 2 میلیون و 278 هزار و 486 نفر افزایش یافت.

آرجانتین با بیش از 45 میلیون جمعیت دوازدهمین کشور جهان به لحاظ فراوانی موارد ابتلا به کرونا به شمار می‌‌رود.

 

 

مرتبط:

اقدام فوق‌العادۀ لیونل مسی؛ کمک ستاره بارسلونا به افراد نابینا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر