فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس باشگاه رئال مادرید که رییس سوپرلیگ اروپا نیز است، نسبت به برگزاری بازی‌های این لیگ واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، برگزاری سوپرلیگ اروپا رسما از سوی باشگاه‌هایی که در آن حضور دارند تایید شد. اکنون همه منتظر واکنش بانیان برگزاری این رقابت هستند.

در همین رابطه فلورنتینو پرز و آنیلی که 2 نفر از اصلی‌ترین جریان این ایده هستند واکنش خود را با انتشار 2 بیانیه اعلام کردند. در بیانیۀ پرز آمده است:«ما به فوتبال در هر سطحی کمک می‌کنیم و آن را به بهترین جایگاه ممکن در دنیا می‌رسانیم. فوتبال تنها ورزش جهانی در دنیا با بیش از 4 میلیارد هوادار است و مسئولیت ما به عنوان باشگاه‌های بزرگ پاسخ دادن به تمایل هواداران است.»
در ادامه بیانیۀ پرز آمده است:«اگر فیفا و بازیکنان سوپر لیگ اروپا را از حضور در جام جهانی منع کند، خومان جام جهانی جدیدی را بنیان خواهیم گذاشت و آن را رسما آغاز خواهیم کرد
آندرا آنیلی هم که نامش برای پست نایب ریيس سوپرلیگ مطرح شده در این رابطه گفته:«12 باشگاه اصلی در سوپرلیگ میلیاردها هوادار در اروپا دارند و 99 جام اروپایی برنده شدند.»
در ادامه این بیانیه آمده است:«در این لحظات مهم که کنار هم جمع‌ شده‌ایم می‌توانیم رقابت‌های اروپا را متحول کنیم، بازی‌های مورد علاقه‌مان را برای بلند مدت پی‌ریزی کنیم، همبستگی را به طرزی قابل توجه افزایش دهیم و به هواداران و بازیکنان آماتور تیتر رسانه‌ها را اهدا کنیم که پاسخگوی نیاز و اشتیاق آن‌ها باشند در حالی که قرار است الگوهایی جذاب به آن ها ارائه شود.»

طبق اعلام رسمی 12 باشگاه بزرگ دنیای فوتبال برای تشکیل سوپرلیگ اروپا به توافق رسیده اند. میلان، اینتر، یوونتوس، اتلتیکو مادرید، بارسلونا، رئال مادید، آرسنال، چلسی، منچسترسیتی، تاتنهام، لیورپول و منچستریونایتد  تیم هایی موافق با تشکیل سوپرلیگ اروپا هستند.

مرتبط:

جزئیات «سوپرلیگ اروپا» با حضور باشگاه‌های معتبر جهان
واکنش تند فیفا و یوفا به تشکیل سوپرلیگ اروپا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر