فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه منچستر یونایتد رسما از اتحادیه فوتبال اروپا  کناره‌گیری کرد و اد وودوارد هم از پست خود در یوفا استعفا داد تا به سوپرلیگ بپیوندد.

به گزارش اسپوتنیک، از آغاز تشکیل رسمی سوپر لیگ اروپا، هر لحظه خبرهای جدیدی درباره  کناره‌گیری تیم‌ها از اتحادیه فوتبال شنیده می‌شود و جدیدترین خبر درباره جدایی منچستر از اتحادیه فوتبال اروپاست.

اد وودوارد در سال 2017 در اتحادیه فوتبال پست گرفته بود اما حالا از این پست استعفا داده تا در بین مقامات برگزار کننده سوپرلیگ پست بگیرد.

منچستر یونایتد با تایید این اتفاق اعلام کرده جوئل گیزر، مالک این تیم هم در بین بانیان سوپرلیگ پست خواهد گرفت. بر اساس گزارش سایت «منچستراونینگ نیوز»، در این خصوص با هوادارن منچستر مشورت نشده و فرگوسن هم در رابطه با سوپرلیگ از قبل محکومیت خود را اعلام کرده است.

این سایت نوشته اعتماد هواداران منچستر با انتشار بیانیه‌ای حضور این تیم در سوپر لیگ را از دست رفتن اعتمادشان دانسته‌اند و مخالف این امر هستند. از سوی هم، دقایقی پیش اعلام شد آرسنال هم از اتحادیه اروپا استعفا داده و هر لحظه باید منتظر اخباری جدید در این زمینه بود.

پیش از این نیز، یوونتوس، میلان و اینتر از این اتحادیه کناره گرفتند و حالا منچستر یونایتد هم به جمع آن‌ها پیوسته است.

شب گذشته و با انتشار بیانیه رسمی، مسابقات سوپر لیگ اروپا با حضور 12غول اروپایی به عنوان مؤسس این لیگ رسماً شکل گرفت و از تابستان امسال مسابقات این لیگ برگزار می‌شود.

 

مرتبط:

واکنش تند فیفا و یوفا به تشکیل سوپرلیگ اروپا
طراح و کارگردان اصلی سوپرلیگ اروپا: فوتبال را به جایگاه واقعی آن می‌رسانیم!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر