15:00 28 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس سوپر لیگ اروپا شب گذشته با حضور در یک گفتگوی تلویزیونی در پیوند به مسایل مختلف از جمله بازگشت رونالدو صحبت کرد.

پرز شب گذشته با شبکه «ال چرینگیتو» در موارد مختلفی از جمله بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید، آینده لیونل مسی و حضور بارسلونا در این سوپرلیگ اروپا گفتگو کرده است.

فلورنتینو پرز، رییس باشگاه رئال مادرید و همچنان رییس کنونی سوپرلیگ اروپا ابتدا در پاسخ به بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید و آینده فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا به گفت:

«بازیکنانی بسیار بزرگ و تاریخ ساز هستند. بازگشت رونالدو به رئال مادرید معنایی ندارد. او را خیلی دوست دارم و چیزهای زیادی به ما داده است. دوست دارم مسی در بارسلونا بماند.»
پرز در ادامه درباره دعوت از بارسلونا به سوپرلیگ گفت:«بارسلونا از همان ابتدا وارد سوپر لیگ شد و لاپورتا ایده این رقابت را گرفت زیرا آدم عاقلی است و از شرایط موجود تیمش خبر داد.
بارسلونا اکنون اصلا شرایط اقتصادی خوبی ندارد و لاپورتا و رئیس باشگاه بارسا فهمید که برای حفظ فوتبال باید وارد سوپرلیگ شود. اگر ما بتوانیم در ماه آگست سوپرلیگ را آغاز کنیم خیلی شروع خوبی انجام داده‌ایم. ما می‌توانیم با یوفا و تیم‌ها به توافق برسیم.»
رییس سوپرلیگ اروپا در پایان درمورد راموس و تمدید قرارداد او گفت:«ما دچار همه گیری کرونا شده ایم، خواهیم دید که این فصل از نظر اقتصادی چگونه به پایان می رسد. راموس را خیلی دوست دارم اما شرایط خیلی بدی داریم. اتفاقات زیادی می تواند بیفتد.»

سوپرلیگ اروپا، ایده‌ای است که فلورنتینو پرز به همراه چند تن دیگر از مدیران باشگاه های بزرگ اروپایی در حال عملی کردن آن هستند و با این حرکت خود به نوعی علیه یوفا و فیفا کودتا کردند.

 

 

مرتبط:

سوپرلیگ اروپا را برای نجات فوتبال ساخته‌ایم؛ نمی‌توانند رئال را از لیگ قهرمانان حذف کنند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر