19:27 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم جوان وفرانسوی پاری‌سن‌جرمن تلاش دارد خانۀ در اسپانیا خریداری کند.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی پی‌اس‌جی که از گزینه‌های جدی رئال مادرید محسوب می‌شود، در حال حاضر با آینده نامشخصی روبه رو است.

در تازه‌ترین گزارشی که سایت معروف «گل» منتشر کرده آمده است که نزدیکان این ستاره فرانسوی خبردادند که امباپه به دنبال خرید خانه‌ای در اسپانیا است. با توجه به آشنایی کامل او با زبان اسپانیایی، ظاهرا آینده‌اش را در مادرید می‌بیند.

با این حال، او عجله‌ای برای تصمیم‌گیری در خصوص آینده‌اش ندارد و می‌خواهد تا پایان فصل 2021 – 2020 صبر کند. بر اساس گزارش‌ها، امباپه در حال حاضر دو هدف بزرگ پیش رو دارد: موفقیت در لیگ 1 فرانسه در رقابت با لیل و موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا که در نیمه نهایی حریف منچسترسیتی خواهند بود.

کیلیان تا حالا بارها و بارها پیشنهاد تمدید با پی‌اس‌جی را رد کرده است. در این میان نقش زین الدین زیدان هم خیلی مهم است چرا که مربی فرانسوی اسطوره امباپه است و اگر زیدان از رئال برود، احتمال دارد که او با توجه به این که مربی بعدی رئال مادرید چه کسی است، نظرش را عوض کند.

در این زمینه نقش مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی پاری‌سن‌جرمن می‌تواند خیلی مهم باشد، مربی که در این ماه تلاش کرده رابطه گرمی با ستارگان تیمش نظیر امباپه و نیمار داشته باشد.

مرتبط:

خوشبینی پوچتینو به ماندن نیمار و امباپه در پی‌اس‌جی
توجه رئال به امباپه هالند را از این تیم دور میکند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر