19:31 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فلورنتینو پرز پس از اینکه پروژه‌ی سوپرلیگ تقریبا با شکست مواجه شد، شب گذشته در مصاحبه حاضر نشد و به جای آن، شب گذشته به مصاحبه با رادیو کادناسر اسپانیا مشغول شده است.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس باشگاه رئال مادرید که پروژه برگزاری سوپرلیگ اروپا از سوی او با شکست مواجه شد، در گفتگویی رادیویی به تمامی سوالات پیرامون این تورنمنت پاسخ داد.

پرز ابتدا رییس یوفا را مورد انتقاد تند قرار داد و گفت:«من هرگز‌ چنین پرخاشگری از سوی رئیس یوفا یا برخی مدیران فوتبال اسپانیا ندیده بودم. به نظر می‌رسد چیزی هماهنگ شده است. تهدیدها و توهین‌هایی وجود داشت. بنظر می‌رسید که ما فوتبال را کشته‌ایم! فوتبال باید نجات پیدا کند. به نظر می‌رسد هیچ اتفاقی نیفتاده اما در اصل اینطور نیست
طراح اصلی سوپرلیگ در ادامه گفت:«موقعیت بسیاری از اشخاص به خطر افتاد و شروع به کار کردند تا پروژه سوپرلیگ را تخریب کنند. یوفا حاضر به مذاکره نشد و عوام فریبی کرد. اگر این پروژه جواب نداد ، پروژه دیگری جایگزین می‌شود. به یاد داشته باشید که هر دوازده باشگاه قرارداد سوپرلیگ را امضا کردند. میلان و یووه هنوز خارج نشده‌اند و آن ها در سوپرلیگ در کنار ما هستند.»
پرز در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص اینکه سوپرلیگ در حالت آماده باش قرار دارد، گفت:«مطمئناً پروژه سوپرلیگ بدون آلمان و فرانسه قابل اجرا بود. فکر می کنم یوفا نمایشی را ارائه داده که مرا متعجب کرده است. رئیس یوفا باید شخص مناسبی باشد و از آن صحبت کند.»
رهبر سوپرلیگ در پایان اظهار داشت:«به نظر می رسید ما بمب اتم انداخته ایم! من فکر می‌کنم ما آن را به خوبی ارائه نکرده ایم‌، اما آنها به ما فرصتی نداده اند که آن را به خوبی توضیح دهیم. سوپرلیگ به حیات خود ادامه می دهد اما این پروژه" در حالت آماده باش "است. یوونتوس از آنجا نرفته و میلان هم از آن خارج نشده است.»

بیانیه‌ای که 10 باشگاه اروپایی حاضر در مسابقات سوپرلیگ اروپا منتشر کردند، مشخص شد که به غیر از رئال مادرید و بارسلونا سایر باشگاه‌هایی که قرارداد رسمی برای حضور در این رقابت‌ها را امضا کرده بودند، از تصمیم‌شان منصرف شده‌اند.

 

 

مرتبط:

سوپر لیگ به چهره پرز آسیب زده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر