12:03 03 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه رئال مادرید می‌گوید که راموس را مثل پسرش دوست دارد و معتقد است که رئال بدون زیدان برایش غیرقابل تصور است.

به گزارش اسپوتنیک، بخشی از صحبت‌های مهم رییس باشگاه رئال مادرید در گفتگوی شب گذشته‌ او با رادیو کادنا اسپانیا، بحث حضور سرجیو راموس در رئال و حضور زین الدین زیدان روی نمیکت این تیم بود.

پرز در پاسخ این پرسش که آیا راموس از رئال رفتنی است، اظهار داشت:«من او را دوست دارم مثل اینکه او پسر من باشد ، من همه آنچه را که در توان داشتم برای او انجام داده ام. اما او مرا تشویق نمی کند که بیشتر به سرخیو راموس بپردازم. اوضاع همان چیزی است که هست، او هم این را می داند. بگذارید فصل را ببندیم.»
رییس عامل باشگاه رئال مادرید در ادامه به ستایش از مربی فرانسوی تیمش پرداخت و گفت:«نمی توانم رئال مادرید را بدون زیدان تصور کنم. هیچوقت و هرگز زیدان را اخراج نمی کنم و این درست نیست. زیدان هیچوقت با فکر اخراج شدن از رئال مادرید بیدار نخواهد شد. او اسطوره باشگاه است و روزی که قرار باشد جدا شود، جدا خواهد شد.»
پرز در پایان صحبت‌هایش گفت:«به پایان این فصل نزدیک می شویم. باید از بازیکنان بخواهیم که در خصوص دستمزدها نهایت تلاش خود را بکنند چون اگر تماشاگری نباشد، 80 الی 90 میلیون یوروی دیگر از دست خواهیم داد. ما برای تمدید قرارداد مدت ها پیش با لوکا مودریچ به توافق رسیده ایم

بر اساس گزارش‌های اخیر، راموس تاکنون برای تمدید قراداد با رئال مادرید به توافق نرسیده است و کاهش در دستمزد او از یکی از عوامل در عدم توافق او باشگاه خوانده شده است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر