13:59 02 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شماری از هواداران منچستریونایتد با حضور در محل تمرین بازیکنان این تیم، اعتراض شان در پیوند به سوپرلیگ اروپان نشان دادند.

به گزارش اسپوتنیک، هواداران منچستریونایتد با در دست داشتن بنرهای اعتراضی علیه خانواده گلیزر، مالکان باشگاه، امروز در تمرین این تیم حاضر شدند.

این هواداران با حضور در کرینگتون محل تمرین این تیم و مسدود کردن راه ورودی و سپس ورود به محل تمرین، اعتراض خود را به خانواده گلیزر مالکان آمریکایی باشگاه در ماجرای اخیر سوپرلیگ اروپا نشان دادند.

آنان با بنرهای دست داشتۀ شان که روی آن نوشته بود «51 درصد منچستریونایتد 20» که عدد 51 اشاره به هوادارانی است که بیشترین حق رأی را در یک باشگاه دارند و عدد 20 نشانگر تعداد قهرمانی‌های آنها در لیگ برتر.

همچنین روی بنرهای دیگر نوشته شده بود «ما تصمیم می‌گیریم شما چه زمانی بازی کنید» و «گلیزر بیرون». باشگاه منچستریونایتد اعلام کرد هواداران پس از ابراز خشم از تمایل اولیه این باشگاه برای حضور در سوپرلیگ اروپا پیش از انصراف از حضور در این مسابقات، محل تمرین شیاطین سرخ را ترک کرده‌اند.

یونایتد یکی از 12 باشگاه موسس سوپر لیگ بود، هر چند که آنها در کمتر از 24 ساعت از اعلام حضور سوپرلیگ و در پی اعتراض شدید هواداران و اهالی فوتبال، به همراه پنج باشگاه دیگر انگلیسی عضو سوپرلیگ، از این پروژه کنار کشیدند.

مرتبط:

چفرین: روسای یونایتد و یوونتوس دروغگو هستند؛ مار در آستین پرورش دادم
فوری؛ استعفای مدیران ارشد یونایتد و یوونتوس از سمت‌های شان + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر