فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی، معتقد است تاتنهام در بستن فضاها بسیار خوب عمل کرد.

به گزارش اسپوتنیک، نچسترسیتی با کسب پیروزی یک بر صفر برابر تاتنهام در فینال جام اتحادیه انگلیس در فصل 21-2020 برای چهارمین فصل متوالی و در مجموع برای هشتیمن بار قهرمان این رقابت‌ها شد تا در کنار لیورپول پرافتخارترین تیم‌های این جام باشند.

گواردیولا پس از پایان بازی در مورد جام‌های کسب کرده‌اش در طول دوران سرمربی‌گری‌اش گفت:«خوب است. من در باشگاه بزرگی همچون بایرن مونیخ، بارسلونا و حالا منچسترسیتی هستم. فتح جام‌ها در باشگاه‌های بزرگ کار آسان‌تری است. ما بی‌نهایت از اینکه اولین قهرمانی‌مان در این فصل با کسب چهارمین قهرمانی متوالی‌ در جام اتحادیه حاصل شد خوشحالیم.»
سرمربی سیتیزن‌ها در پایان صحبت‌هایش در مورد حضور محدود هواداران گفت:«با این که ورزشگاه پر نشد، اما صدای هواداران حس خوبی داشت. خیلی خوشحالم که توانستیم چهارمین قهرمانی متوالی را در لیگ کاپ کسب کنیم. برای پیروزی تلاش زیادی کردیم و فرصت‌های گلزنی خوبی نیز داشتیم. تاتنهام نیز چند موقعیت روی ضد حمله ایجاد کرد، اما در مجموع بازی خوبی ارائه دادیم.»

یک شنبه شب منچسترسیتی موفق شد با تک گل آیمریک لاپورت در برابر تاتنهام به پیروزی برسد و قهرمان لیگ کاپ انگلستان شود. این بیست و پنجمین جام معتبر قهرمانی پپ گواردیولا در دوران سرمربی‌گری‌اش بود.

 

 

مرتبط:

فینال جام کاراباو؛ چهارمین قهرمانی متوالی سیتی در کارباو کاپ با شکست تاتنهام تازه نفس + ویدیو
رکوردشکنی گواردیولا با سیتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر