فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم آماده این روزهای بارسلونا که شب گذشته برای این تیم گلزنی کرد اعلام کرده قهرمانی در دستان بارسا است.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن، که شب درخشانی مقابل ویارئال داشت و هر 2 گل بارسلونا را به ثمر رساند، پس از پایان بازی مصاحبۀ داشت.

مهاجم فرانسوی آبی‌اناری‌ها در خصوص قهرمانی بارسلونا در این فصل از لالیگا گفت:«همه‌ی ما می‌خواهیم قهرمان لالیگا شویم و تلاش می‌کنیم تا در تمام بازی های باقی مانده برنده شویم زیرا این تنها را کسب قهرمانی لالیگا است. 4 تیم وجود دارند که می‌جنگند و ما می‌خواهیم تمام بازی‌های‌مان را برنده شویم.»
گریزمن در ادامه گفت:«آسان نیست اما یک تیم برای انجام داده آن داریم. مدعیان قهرمانی همیشه تیم‌هایی هستند که در بالای جدول قرار دارند. اتلتیکو مادرید فصلی باورنکردنی را پشت سر می‌گذارد. ما بیشترین تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا قهرمان شویم. قهرمانی در دستان خودمان است. تنها باید تمام بازی‌‌های‌مان را برنده شویم.»
این مهاجم بارسلونا در پایان در خصوص بازی کنار هم‌تیمی‌هایش گفت:«تلاش می‌کنم به مدافعان حریف جا بگیریم، به فضا برویم یا برای هم تیمی‌هایم فضاسازی کنم. این پست طبیعی من نیست اما باعث افتخار است که در بارسلونا کنار چنین هم‌تیمی‌هایی  بازی کنی و تمام تلاشت را انجام دهیم.»

گریزمن شب گذشته 2 گل زد تا آمار خود را 4 گل در 3 بازی اخیر برساند. به نظر می‌رسد حضور او به همراه مسی در نوک خط حمله باعث این پیشرفت شده است.

مرتبط:

ویارئال 1 بارسا 2؛ گریزمن زیردریایی‌های زرد را غرق کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر