فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس از باشگاه‌های هستند که با سنگین‌ترین مجازات یوفا مواجه خواهند شد.

به گزارش اسپوتنیک، سوپرلیگ اروپا در ابتدا از 12 باشگاه اروپایی به رسمیت شناخته شد. ساعاتی نگذشت که ایجاد این لیگ با واکنش‌های تندی مواجه شد و این لیگ پس از 48 ساعت و با انصراف 10 باشگاه رسما منحل شد.

در تازه‌ترین مورد، نشریۀ ایتالیایی «گازاتا دلو اسپورت» مدعی شده که الکساندر، چفرین، رییس اتحادیه فوتبال اروپا با تاکید دوباره بر در نظر گرفتن محرومیت و مجازات برای باشگاه‌های شرکت کننده در تورنمنت شکست خورده سوپرلیگ اروپایی، اعلام کرد که باشگاه‌های رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس با مجازات سنگین‌تری روبرو خواهند شد.

چفرین در این باره تاکید کرد:«همه باید عواقب اقدامات خود را بپذیرند و ما هم نمی‌توانیم وانمود کنیم که اتفاقی نیافتاده است. شما نمی‌توانید چنین کاری انجام دهید و فقط بگویید «من همین حالا هم مجازات شده‌ام چون همه از من متنفرند»؛ آنها خودشان مسبب اتفاقی هستند که برای آنان پیش آمده است؛ کاری که کردند درست نبود و طی چند روز آتی خواهیم دید که چه اقدامی در قبال آنان انجام خواهیم داد

هفته گذشته بود که دوازده باشگاه بزرگ قاره اروپا از کناره گیری از لیگ قهرمانان و راه اندازی تورنمنتی جدید به نام سوپر لیگ اروپا خبر دادند. با این وجود بعد از اعتراضات شدید، هواداران، بازیکنان، مربیان، حامیان مالی، دولت ها و ... در عرض 48ساعت اکثر تیم های حاضر در این تورنمنت از حضور در آن انصراف دادند.

با این وجود رئال مادرید، یوونتوس و بارسلونا همچنان به این پروژه پایبند هستند و این موضوع می تواند منازعاتی جدی بین آنها و باشگاه های لیگ برتری به وجود بیاورد.

 

مرتبط:

خط و نشان دوباره رئیس یوفا؛ رئال، بارسا و یووه بیشتر مجازات خواهند شد
تا رییس یوفا است، بارسا و رئال روی قهرمانی را نمی‌بینند!
مجازات سنگین یوفا برای بارسا، رئال و یوونتوس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر