14:18 02 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پوچتینو میگوید که گل‌های منچسترسیتی تصادفی بود و برای صعود به فینال تلاش می‌کنیم تا برنده بازی برگشت شویم.

به گزارش اسپوتنیک، مصاف جذاب تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی با برتری 2 بر یک نماینده انگلیس به پایان رسید تا شاگردان مائوریسیو پوچتینو برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا در بازی برگشت ناچار به کسب پیروزی و جبران شکست دور رفت مرحله نیمه‌نهایی شوند.

مائوریسیو پوچتینو درباره شکست تیمش مقابل منچسترسیتی گفت:«هر نیمه بازی به یک تیم تعلق داشت. در نیمه نخست تیم برتر زمین بودیم و با برتری به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم منچسترسیتی بازی بهتری انجام داد و با خلق موقعیت‌هایی بیشتر از ما به دو گل رسید، اگرچه گل‌های این تیم تصادفی بود. خوردن گل اول سخت و گل دوم دردناک بود. نباید در این مرحله دو گل می‌خوردیم.»
سرمربی تیم پاری‌سن‌‌جرمن افزود:«آسان نیست دلیل برتری منچسترسیتی در نیمه دوم را شرح دهم اما حریف در نیمه دوم تهاجمی‌تر بازی کرد و مالکیت توپ رای ما سخت شد. به اندازه کافی تلاش نکردیم تا مالکیت را از منچسترسیتی بگیریم و این تیم را مجبور به عقب رفتن کنیم.»

پوچتینو در پایان گفت:«ناامید نیستیم و با ایمان و باور به موفقیت به آینده نگاه می‌کنیم. در بازی برگشت که 6 روز دیگر برگزار می‌شود بخت منچسترسیتی برای صعود بیشتر است اما باید تلاش کنیم تا برنده بازی برگشت شویم و مجوز صعود به فینال را به دست آوریم

مرتبط:

پی‌اس‌جی 1 من‌سیتی 2؛ تیر خلاص سیتیزن‌ها به قلب پایتخت نشین‌ها
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر