فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش رسانه‌های اسپانیایی، باشگاه پاری‌سن‌جرمن قصد دارد دو فوق ستاره فوتبال جهان را به خدمت گیرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از رسانه‌های اسپانیایی، ناصر الخلیفی، مالک قطری پاری‌سن‌جرمن با جدایی کیلیان امباپه، مهاجم فرانسوی خود موافقت کرده است و این مهاجم فرانسوی فصل آینده در پاری سن ژرمن حضور نخواهد داشت.

بر اساس گزارش‌ها، مالک قطری پاریسی‌ها به دنبال جذب همزمان کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در سال آینده است و به همین دلیل با جدایی امباپه و حضور او در رئال مادرید موافقت کرده؛ چرا که قصد دارد با تمدید قرارداد نیمار برازیلی و حضور رونالدو و مسی مثلث تهاجمی عجیب تیم خود را در فصل آینده تشکیل دهد.

ناصر الخلیفی پس از حاشیه‌های فراوان و درخواست‌های کیلیان امباپه برای ترک این تیم، با جدایی او از این باشگاه موافقت کرده است و سال آینده این بازیکن در تیم فرانسوی حضور نخواهد داشت.

در روز‌های گذشته صحبت‌های زیادی مبنی بر ترک تیم‌های یوونتوس و بارسلونا توسط 2 ستاره بزرگ دنیای فوتبال مطرح شده است. صحبت‌هایی که این 2 ستاره هیچ واکنشی به آن ها نشان نداده و همه چیز را به پایان فصل جاری فوتبال اروپا موکول کرده اند.

قرارداد لیونل مسی در پایان فصل با بارسلونا به اتمام خواهد رسید. او به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند تیم آینده خود را انتخاب کند و رونالدو نیز با وجود قراردادی که تا پایان فصل 2022 با یوونتوسی‌ها دارد، به دلیل نتیجه نگرفتن با این تیم در فصل کنونی فوتبال ایتالیا و اروپا به احتمال آینده یوونتوس را ترک خواهد کرد.

 

مرتبط:

بمب نقل‌وانتقالات اروپا؛ پی‌اس‌جی مقصد نهایی رونالدو شد
لبخند تأییدی سوپراستار به سران کاتالان؛ مسی می‌ماند؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر