13:28 23 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع راست مراکشی رئال مادرید که به اینتر رفته در مورد قهرمانی سری‌آ صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، اشرف حکیمی که در ابتدای فصل جاری با قراردادی 40 میلیون یورویی از رئال مادرید به اینتر منتقل شد می‌گوید تصمیم داشت در رئال بماند اما باشگاه تصمیم دیگری گرفت.

این ستاره مراکشی روز گذشته توانست به همراه اینتر فاتح اسکودتو شود. این اولین قهرمانی میلان بعد از فصل 10-2009 بود و مدافع نراتزوری در میان جشن شادی بازیکنان در گفتگویی راجع به دوران حضورش در رئال مادرید صحبت کرده است.

حکیمی پس از کسب عنوان قهرمانی در سری آ به همراه اینتر:«رئال مادرید خانه من است. دوست داشتم آنجا بمانم و برای جایگاهم بجنگم... اما باشگاه تصمیم دیگری گرفت. من نمی‌توانم زیدان یا هیئت مدیره را سرزنش کنم. حدس میزنم رئال مادرید شاید اولین حق امتناع را از من داشته باشد.»
مدافع مراکشی اینتر در پایان صحبت‌هایش گفت:«دوست داشتم به آن جا برگردم اما تصمیم دیگری گرفته شد. قطعا دوست داشتم در رئال بازی کنم. آیا تصمیم نهایی با زیدان بود؟ نمی دانم. کرونا هم نقش داشت و نمی دانم ه اتفاقی رخ داد. به خاطر کرونا و مسائل مالی مجبور شدم از رئال بروم.»

ینتر فصل گذشته با یک امتیاز اختلاف، نایب‌قهرمان فوتبال ایتالیا شد اما این فصل آنتونیو کونته و مردانش توانستند به 9 دوره قهرمانی متوالی یوونتوس پایان دهند.
قهرمانی قبلی اینتر سال 2010 با هدایت ژوزه مورینیو بود. اینتر در آن سال قهرمان جام حذفی ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا نیز شد.

مرتبط:

رسمی: اینتر قهرمان سری آ شد + عکس/ویدیو
کونته: "اینتر رقابت پذیر نبود اما به من اعتماد کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر