13:30 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان سال‌های پیش رئال مادرید اطمینان دارد که کهکشانی‌ها به فینال لیک قهرمانان اروپا می‌رسند.

به گزارش اسپوتنیک، بودو ایلگنز، دروازه‌بان آلمانی و سابق رئال مادرید باور دارد که این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا می‌رسد.

او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در خصوص شرایط رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا گفت:«هنوز هم فکر می کنم که رئال مادرید همان روحیه عالی و مثال زدنی خودش در لیگ قهرمانان را حفظ کرده است. این تیم را واقعا هیچوقت نباید دست کم گرفت. از این رو اطمینان دارم که رئال به فینال می رسد.»
این دروازه‌بان پیشین تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید در ادامه در خصوص تساوی 1 – 1  رئال برابر چلسی گفت:«تساوی یک بر یک با توجه به مشکلاتی که در فاز اولیه بازی تیم میزبان داشت، برای رئال مادرید خوشحال کننده بود. چلسی به نظر آماده تر آمد و از پرسینگ ضعیف مادریدی ها خوب استفاده کرد.»

او در سال 1998 نقش بسزایی در فتح لیگ قهرمانان اروپا توسط رئالی ها داشت و در این تیم با کانیزارس و بعد ها با ایکر کاسیاس برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی تیم در رقابت بود. این دروازه‌بان آلمانی به همراه رئال افتخارات خوبی کسب کرد که می توان به دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در سال های 1998 و 2000 اشاره کرد.

چهار شبنه هفته گذشته در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی در مادرید و مقابل رئال به برتری یک بر یک رسید. به باور برخی از تحلیل گران، با این نتیجه چلسی در شرایط خوبی برای صعود به فینال قرار گرفت.

 

 

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر