13:35 23 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی بارسلونا تاکید کرد که او به زودی در مورد آینده‌اش تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از سایت «فوتبال اسپاینا»، عثمان دمبله از قصد بارسلونا برای فروش او در تابستان گذشته ناراحت است و به همین دلیل به فکر رفتن از این تیم است.

بارسا می‌خواهد او را همین تابستان در بازار قراردهد چون او در تابستان 2022 میتواند رایگان تیم را ترک کند. دمبله پس از پایاین بازی بارسا برابر والنسیا در صحبت با رسانه‌ها در خصوص آینده‌اش گفت:

«از در بارسلونا بسیار خوشحال هستم اما به زودی تصمیم نهایی را درباره آینده ام خواهم گرفت. از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار دارم. من 4 سال است که در بارسلونا بازی می کنم و قطعا اگر آماده نبودم این مدت دوام نمی آوردم.»
این مهاجم بارسا در ادامه در خصوص رابطه‌اش با مسی گفت:«مسی همواره به تیم کمک کرده است و رابطه خوبی با هم داریم.لئو چه در داخل زمین و چه بیرون آن انسان خوبی است. هم تیمی هایم اکنون لقب اتوئو را به من داده اند (با خنده) چرا که در بسیاری از بازی ها به عنوان مهاجم نوک بازی می کنم.»

بارسلونا دمبله را بازیکن مهمی میداند اما با توجه به عدم علاقه او برای مذاکرات فروش وی را در نظر خواهد گرفت. یوونتوس و لیورپول به این بازیکن علاقه دارند. دمبله این فصل 39 بازی برای بارسلونا انجام داده و 10 گل زده و 4 پاس گل هم داده است

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر