فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آرجنتینی پی‌اس‌جی به این باور است که برای موفقیت در بازی مقابل منچسترسیتی، ابتدا باید به خودشان باور داشته باشند.

به گزارش اسپوتنیک، پاری‌سن‌جرمن کار سختی برای صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا دارد. شاگردان پوچتینو در دیدار رفت با نتیجه دو بر یک برابر منچستر سیتی شکست خورد.

پوچتینو پیش از بازی برابر سیتی در نشست خبری حاضر شد و در مورد حضور شاگردانش در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. پوچتینو در این باره گفت:«صعود کردن به فینال در این دیدار دشوار است و هدف بزرگی برای خواهد بود. در نهایت در فینال بهترین تیم حاضر خواهد بود و این دیدار یک چالش بزرگ برای باشگاه پاری سن‌جرمن است.»
سرمربی پاریسی‌ها در ادامه گفت:«نبرد بزرگی با منچسترسیتی داریم و نکته اساسی این است که از همان دقیقه اول قادر به طرح ریزی حملات روی دروازه این تیم بوده و در مقابل دروازه آنها فرصت طلب ظاهر شویم. سیتی تیمی بسیار باهوش است که تاکتیک‌های فوتبالی را خیلی خوب اجرا می‌کند
پوچتینو در پایان صحبت‌هایش گفت:«برای بردن این تیم نیاز به ریسک کردن داریم. ما در بازی رفت با نتیجه دو بر یک شکست خوردیم و این باعث می‌شود تا در این بازی هجومی‌تر باشیم. فوتبال گاهی اوقات شگفتی هایی به همراه دارد، اما مهمترین هدف برای ما پیروزی با دو گل است.»

پی‌اس‌جی در دیدار رفت در خانه خود با نتیجه 1-2 مغلوب منچسترسیتی شد تا برای دومین صعود متوالی به فینال لیگ قهرمانان کار دشواری داشته باشد.

 

مرتبط:

خوش بینی پوچتینو از حضور ستاره تیمش برابر سیتی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر