فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

درخشش مهاجم ولزی در دیدارهای اخیر تاتنهام باعث شده که سران باشگاه انگلیسی برای خرید قطعی این بازیکن اقدام کنند.

به گزارش اسپوتنیک، عملکرد درخشان گرت بیل در چند دیدار اخیر تاتنهام باعث شده تا همه معادلات در مورد او به هم بخورد.

سران باشگاه اسپرز در آغاز هیچ گونه خوشبینی برای جذب قطعی این بازکین نداشتند و قرار بود او پس از پایان قرارداد قرضی‌اش با تاتنهام، به تمی سابق یعنی رئال مادرید برگردد.

در تازه‌ترین مورد، نشریه انگلیسی «دیلی میل» مدعی شد که  دنیل لِوی مالک تاتنهام در حال حاضر متقاعد شده است تا برای خرید قطعی گرت بیل از رئال اقدام کند.

این باشگاه علاقه ندارند درخشش بیل در یک تیم انگلیسی دیگر را ببینند. از همین‌رو، همه تلاش خود را خواهند کرد تا این بازیکن را با قیمتی معقول جذب کنند. گرت بیل تابستان گذشته بود که به صورت قرضی از رئال راهی تاتنهام شد.

ستاره ولزی نظر ژوزه مورینیو هرگز به بازیکن ثابت تیم تبدیل نشد و در چند مقطع با مربی پرتگالی مشکلاتی هم پیدا کرد. با برکناری آقای خاص از هدایت اسپرز، فضا برای بیل بازتر شد تا حایی که در دو بازی اخیر لیگ برتر برابر ساوتهمپتون و شفیلد یونایتد توانسته 4 گل به ثمر برساند و مجموع گل هایش برای تاتنهام را به عدد 14 برساند

از قرارداد ستاره ولزی با رئال تنها یک سال دیگر باقیمانده و انتقال دوباره قرضی او غیرممکن است. لازم به ذکر است که بیل تابستان 2013 با 101 میلیون یورو تاتنهام را به مقصد رئال ترک کرده بود.

 

مرتبط:

روزهای خوش شاهزادۀ ولزی؛ بیل پس از 9 سال در لیگ برتر هت‌تریک کرد + عکس
خوش‌بینی‌ها به دائمی شدن قرارداد گرت بیل
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر