14:33 15 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدر سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی احتمال بازگشت پسرش به بارسلونا رد نکرده است.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا که در حال حاضر هدایت منچسترسیتی را به عهده دارد، توانسته این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا برساند.

پپ که پیشنه یک دور مربیگری در بارسلونا را نیز در کارنامه دارد، خبرهای بسیاری از بازگشت او به بارسلونا منتشر می‌شود. در تازه‌ترین مورد هم، والنتی گواردیولا، پدر پپ گواردیولا در مصاحبه‌ای با رادیو «سوپردپورتیووی» اسپانیا داشته ضمن رد نکردن بازگشت پسرش به بارسلونا می‌گوید، دوست ندارد پپ سرمربی تیم ملی اسپانیا شود.

او در پاسخ به پرسشی در این باره گفت:«من کسی نیستم که بخواهم به او بگویم چه کار کند یا نکند، چون به زودی خودش 50 ساله می‌شود و بهتر از هر کسی می‌داند که چه کاری به خیر و صلاحش است. اما اگر شما نظر مرا بخواهید من می‌گویم که دوست ندارم که او سرمربی تیم ملی اسپانیا شود و فکر هم نمی‌کنم که این اتفاق بیفتد.»
پدر سرمربی سیتیزن‌ها در پایان در خصوص بازگشت پسرش روی نیمکت بارسا هم گفت:«در حال حاضر بازگشت پپ به بارسلونا به‌عنوان سرمربی یا به‌عنوان مشاور فنی چیزی است که من احتمالش را رد نمی‌کنم، اما مربیگری او در تیم ملی اسپانیا را بعید می‌دانم.»

پس از بازگشت خوان لاپورتا به بارسلونا، رسانه‌ها از علاقه رییس باشگاه کاتالانی‌ها به بازگشت دوباره پپ گوارديولا خبر دادند.

 

 

مرتبط:

ادعای عجیب در اسپانیا؛ تمایل گواردیولا به جذب هازارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر