21:51 17 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان آلمانی بارسلونا در تازه‌ترین مصاحبه‌اش در پیوند به موضوعات مختلف از جمله آینده لیونل مسی و مدیرت این باشگاه صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، مارک آندره تراشتگن، دروازه‌بان آلمانی بارسلونا معتقد است که از دست دادن مسی برای بارسلونا بسیار سنگین تمام خواهد شد. سنگربان بارسا می‌گوید که او رییس کنونی باشگاه یک فرد 100درصد قابل اعتماد است.

تراشتگن ابتدا در خصوص آینده فوق ستاره بارسلونا گفت:«لیونل مسی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. قطعا از دست دادن او برای بارسلونا یک شکست خواهد بود. در پایان اما این خودش تنها تصمیم گیرنده خواهد بود. به تصمیم او باید احترام گذاشت.»
سنگربان آبی‌اناری‌ها در ادامه در خصوص خوان لاپورتا نیز گفت:«ما به لاپورتا 100 درصد اعتماد داریم که او می‌تواند باشگاه را به مسیر درست برگرداند. طرز صحبت کردن لاپورتا بسیار مرا شیفته خودش کرد. لاپورتا همیشه در دسترس است و به ما انرژی خارق العاده ای میدهد.»

تراشتگن در پایان در خصوص حضور خودش در بارسا گفت:«برای هفت سال است که دراینجا هستم و حس بسیار خوبی دارم. تغییر مدیریت بارسلونا کمی آرامش برای ما به ارمغان آورد که این برای باشگاه خوب است. بارسلونا در آینده هم موفق خواهد بود و از این بابت اطمینان دارم. برای فقط مدت زمان تمدید ملاک است چون می‌خواهم بمانم.»

این سنگربان آلمانی باید همانند اکثر بازی ‌های دیگر، ناجی بارسلونا باشد. با این حال در چند بازی گذشته او مانند گذشته نبوده است. او مقابل گرانادا خوب حاضر نشد و اشتباه بزرگی را مرتکب شد که منجر به گل اول گرانادا شد.

 

 

 

مرتبط:

بدون تراشتگن پیروزی ممکن نبود؛ بارسا را بسیار متمرکز و به شدت جنگنده دیدم
تراشتگن: این‌بار بازی به 120 دقیقه نمی‌کشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر