12:37 23 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

حسن‌ امین دفاع چپ تیم‌ ملی فوتبال افغانستان در رقابت های باشگاهی اش در آلمان دچار مصدومیت شدید از ناحیه زانو شده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه MEPPEN در خبرنامه‌ای اعلام کرده است حسین امین، بازیکن 29 ساله افغانستانی در‌ جریان دیدار روز گذشته این تیم برابر ZWICKAU در هفته 35 رقابت‌های بوندسلیگا3 در دقیقه 68 دچار مصدومیت شدید و شکستگی استخوان زانو شده است.

معاینات پزکشی روی پای حسن امین نشان می‌دهد که وی نیاز به عمل جراحی ندارد، اما پای او باید نزدیک به دو ماه با آتل بسته باشد.

مدت زمان دوری حسن امین از میادین نیز بین 6 تا 8 هفته است و بدین ترتیب وی علی رغم اینکه بازی‌های تیم باشگاهی‌اش را از دست می‌دهد، در رقابت‌های پیش رو تیم ملی در انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا که در بین تاریخ 3 تا 15 جون در کشور قطر برگزار خواهد شد نیز حضور نخواهد داشت.

همچنین بر اساس یک خبر دیگر، مصطفی آزادزوی دیگر ستاره فوتبال افغانستان که در لیگ دسته یک تایلند بازی می‌کند، از ناحیه رباط زانو (ACL) دچار مصدومیت شده و دسته کم 6 ماه از میادین دور خواهد بود و به همین دلیل نیز وی در فهرست تیم ملی برای شرکت در کمپ تمرینی‌ امارات و رقابت های رسمی در قطر حضور ندارد.

فدراسیون فوتبال افغانستان نیز خبر مصدومیت این دو بازیکن را تایید کرده و‌برای بازگشت شان به میادین ابراز امیدواری کرده است.

مرتبط:

فهرست جدید تیم ملی فوتبال افغانستان اعلام شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر