22:34 18 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم‌های اتلتیکو مادرید، رئال مادرید و بارسا برای قهرمانی در لالیگاه سه فینال را پیش‌رو دارند.

به گزارش اسپوتنیک، تساوی شب گذشته رئال مادرید و سویا باعث شد تا بارسلونا تا حدودی به قهرمانی در رقابت‌های این فصل امیدوار باقی بماند ولی شرایط این تیم نسبت به رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دو رقیب دیگرش بدتر است.

در همین رابطه، نشریه «مارکا» اعلام کرد ممکن است بارسلونا تنها دو امتیاز تا رتبه نخست جدول فاصله داشته باشد اما این تیم برای صعود به صدر جدول و قهرمانی در لالیگا سانتاندر سختی‌های زیادی را در مقابل دارد چرا که در مجموع دو بازی رفت و برگشت مقابل رئال مادرید و اتلتیکو مادرید بازنده است.

در واقع شاگردان رونالد کومان برای صعود به صدر جدول به سه امتیاز نیاز دارند و اگرچه با رئال مادرید هم‌امتیاز هستند اما در حقیقت یک امتیاز از این تیم کمتر دارند. بارسلونا برای آنکه بخواهد عنوان قهرمانی را به دست آورد باید امیدوار باشد که رقبایش امتیاز از دست دهند و در سه دیدار باقی مانده این فصل مقابل لوانته، سلتاویگو و ایبار برنده شود.

این در حالی است که رقبای اتلتیکو مادرید در سه هفته باقی مانده رئال سوسیداد، اوساسونا و وایادولید هستند. رئال مادرید هم باید با گرانادا، اتلتیک بیلبائو و ویارئال بازی کند که دیدارهای این تیم سخت‌تر از دیدارهای بارسلونا و اتلتیکو خواهد بود.

در آخرین بازی از هفته سی‌و‌پنجم لالیگا امشب از ساعت 11:30 به وقت کابل رئال بتیس میزبان گرانادا خواهد بود.

 

مرتبط:

رئال 2 سویا 2؛ تعارف قهرمانی ادامه دارد؛ VAR شانس طلایی زیدان را سوزاند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر