08:31 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا هشدار داد در صورتیکه یوونتوس در پروژه سوپرلیگ اروپا بماند، از سری‌آ کنار گذاشته می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، گابریل گراوینا، رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا تایید کرد در صورتیکه باشگاه یوونتوس خواستار شرکت در مسابقات سوپرلیگ اروپا باشد از فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر این کشور کنار گذاشته می‌شود.

او در گفتگویی در این خصوص اظهار داشت:«قوانین فوتبال ایتالیا مشخص است، اگر یوونتوس در آغاز فصل آینده مسابقات سری‌آ همچنان بخشی از پروژه سوپرلیگ اروپا باشد، به آنان اجاز حضور در این رقابت‌ها داده نخواهد شد
رییس لیگ برتر فوتبال ایتالیا در پایان گفت:«من امیدارم که بتوانیم میان یوونتوس و یوفا وساطت کنم. این ماجرا نه به نفع فوتبال بین‌المللی است، نه به نفع فوتبال ایتالیاست و نه وجهه خوبی برای باشگاه یوونتوس دارد.
ما پیش از این هم گفته‌ایم که فدراسیون فوتبال تابع مقررات است و به آنها احترام می‌گذارد. در این مقررات هم برای تیم‌هایی که از اصول تعیین شده توسط فدراسیون و یوفا تبعیت نکنند، مجازات شرکت داده نشدن در لیگ‌مان لحاظ شده است.»

باشگاه یوونتوس به همراه رئال مادرید و بارسلونا سه باشگاهی هستند که تاکنون به صورت رسمی از سوپرلیگ کناره گیری نکرده‌اند و در بیانیه اخیرشان به حضور در این مسابقات اصرار داشتند.

مرتبط:

یوفا 9 باشگاه سوپرلیگ را تنیبه کرد؛ احتمال محرومیت سنگین در انتظار رئال، بارسا و یوونتوس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر