22:27 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسا در مورد حواشی شب گذشته داوری بازی رئال مادرید و سویا صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان، سرمربی هالندی بلوگرانا پیش از بازی با لوانته درباره‌ی مسائل مختلفی از جمله ادامه‌ی فصل، داوری در بازی دیشب رئال مادرید و آینده‌اش صحبت کرد.

رونالد کومان پس از 2 هفته محرومیت، از این هفته می‌تواند روی نیمکت تیمش بازگردد. مربی هلندی در ابتدای کنفرانس خبری‌اش، درباره‌ی اتفاقات داوری بازی رئال صحبت کرد:

«اگر رئال مادرید به داوری اعتراض دارد، این مشکل خودشان است. حتی داورها در این موارد شک دارند و ما مربیان و بازیکن‌ها واقعا نمی‌دانیم چه صحنه‌ای خطای هند گرفته می‌شود. اما این موضوع فقط در اسپانیا نیست و در کشورهای دیگر هم دیده می‌شود.»
کومان در ادامه گفت:«دقیقه‌ی ابتدایی بازی مادرید و سویا را دیدم و بعد کانال را عوض کردم و بازی میلان و یوونتوس را دیدم چون دیدن آن بازی مرا مضطرب می‌کرد. ترجیح دادم که بازی دیگری را نگاه کنم و در آخر فقط از نتیجه‌ی بازی آگاه شوم.»

سرمربی آبی‌اناری‌ها در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص شرایط تیمش در لالیگا گفت:«تا آخرین لحظه برای فتح لیگ خواهیم جنگید. البته که همچی دست ما نیست، اما دیگر نمی‌توانیم اشتباه کنیم

او در پایان درباره‌ی آینده‌اش نیز صحبت کرد:«فکر نکنم تنها کسی باشم که از آینده‌اش صحبت می‌کنند. مربی‌های دیگری نیز وجود دارد که از آن‌ها صحبت می‌شود. مهم است که فصلی که گذشت را آنالیز کنیم و تغییرات باشگاه را مشاهده کنیم.»

بارسلونا فردا شب دیداری بسیار حساس برابر لوانته پیش رو دارد و در صورت پیروزی موقتا صدرنشین خواهد شد. تساوی شب گذشته رئال برابر سویا امیدهای بارسلونا برای قهرمانی را همچنان زنده نگاه داشت.

مرتبط:

مدافع رئال در مورد پنالتی سویا: شرم آور است
کارشناس داوری: پنالتی سویا درست نبود، یک پنالتی برای رئال اعلام نشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر