21:36 18 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در چارچوب مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس امشب منچستریونایتد برابر لستر سیتی به میدان می‌رود.

به گزارش اسپوتنیک، منچستریونایتد که بخت خود برای قهرمانی در لیگ برتر را بسیار ناچیز می بیند، ترجیح خواهد داد تمرکز خود را روی بازی روز پنجشنبه مقابل لیورپول بگذارد.

لسترسیتی اما در دو راهی گیج کننده تری به سر می برد؛ آن ها همان قدر که خواهان کسب سهمیه لیگ قهرمانان هستند، جام کسب کردن در جام حذفی را هم می خواهند.

منچستر یونایتد - لستر سیتی

این بازی اولین مسابقه از هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس است که در ورزشگاه اولدترافورد برگزار خواهد شد. منچستریونایتد با 70 امتیاز از 34 بازی در رتبه دوم جدول رده بندی جای گرفته است و لسترسیتی با 63 امتیاز از 34 بازی رتبه چهارم را در اختیار دارد.

این بازی برای هر دو تیم که به دنبال کسب جواز حضور در مسابقات لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده هستند، بسیار مهم است. با توجه به سوابق دیدار‌های 2 تیم و شرایط این روز‌های منچستریونایتد، پیش بینی می‌شود لستر سیتی کار سختی در اولدترافورد داشته باشد. من یونایتد در 12 بازی آخر خود برابر لستر سیتی شکستی نداشته، 8 پیروزی شیاطین سرخ و چهار تساوی حاصل این بازی‌ها بوده است.

لستر سیتی از 22 بازی گذشته خود در اولدترافورد فقط در یک بازی به پیروزی رسیده است که آن هم در فصل 1998 - 1997 بود. 5 تساوی و 16 شکست حاصل مسابقات دیگر لستر سیتی در ورزشگاه خانگی شیاطین سرخ بوده است.

البته بازی روز سه شنبه برای لسترسیتی هم ایده آل نیست چون آن ها شنبه آینده باید در فینال جام حذفی انگلیس به میدان بروند.  یونایتد‌ها در هفته های اخیر در فرم بسیار خوبی به سر می برند، آن‌ها هر چهار بازی خانگی آخر خود در لیگ جزیره را برده‌اند.

مرتبط:

رکورد تاریخی منچستریونایتد در لیگ برتر
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر