18:01 14 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان باتجربه یوونتوس خبر از جدایی قطعی خود در پایان فصل داد.

به گزارش اسپوتنیک، جانلوییجی بوفون، دروازه بان 43 ساله یوونتوس که فصل 21-2020 بیشتر نیمکت نشین بود، تایید کرد که با پایان قراردادش در پایان فصل، از بیانکونری جدا می شود.

بوفون در مصاحبه‌ای در خصوص تصمیمش برای آینده گفت:«آینده من مشخص و واضح است. تجربه طولانی من در یوونتوس در پایان فصل، قطعا به پایان می رسد. امسال دوران حضورم در یووه قطعا پایان خواهد یافت دوران طولانی و زیبای حضورم در یوونتوس را باید پایان یافته تلقی کرد و تمدید قراردادی در کار نخواهد بود.»
این دروازه‌بان 43 ساله بانوی پیر در ادامه گفت:«من در زمین هر چه داشتم برای یوونتوس گذاشتم و باشگاه نیز همه چیز به من داد و بیش از این دیگر نمی توان کاری انجام داد. ما ثبات نداشتیم. در بازی مقابل 5-6 تیم بالای جدول گاهی بردیم، گاهی تساوی کردیم و گاهی هم شکست خوردیم اما معمولا بازی برابری ارائه دادیم.»

بوفون سه سال قبل نیز از یوونتوس جدا شد و به پاری‌سن‌‌جرمن پیوست، اما تنها یک سال بعد از حضور در لیگ فرانسه دوباره لباس بیانکونری را به تن کرد.

رویای فتح لیگ قهرمانان علیرغم انتقال کریستیانو رونالدو به تورین نیز محقق نشد تا این جام تنها جای خالی ویترین افتخارات بوفون در طول سال های درخشان حضور در زمین فوتبال باشد.

 

 

 

مرتبط:

احتمالی جدایی بوفون از یووه در پایان فصل؛ مقصد بعدی کجاست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر