11:55 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سوارز که با گل خود برابر اوساسونا باعث برتری اتلتیکو شد پس از پایان بازی به خبرنگاران درباره بازی گفت.

به گزارش اسپوتنیک، اتلتیکو مادرید موفق شد اوساسونا را در این هفته از رقابت های لالیگا با نتیجه دو بر یک شکست دهد و همچنان صدرنشین رقابت های لالیگا باقی بماند.

مهاجم اروگوئه‌ای اتلتیکومادرید ابتدا در خصوص بازی شب گذشته گفت:«فرصت‌های زیادی را از دست دادیم. باید به رنج کشیدن در راه قهرمانی لالیگا ادامه دهیم. مانند اتفاقی که امروز رخ داد. همه می‌گفتند تحمل و مشاهده سختی متعلق به اتلتیکو است اما فکر نمی‌کردم تا این اندازه قرار است آزار ببینیم.»
سوارز در ادامه اظهار داشت:«به هر حال با فداکاری‌ها و تلاش‌هایی که تیم انجام داد توانستیم موفق شویم. افراد زیادی در حال تلاش هستند تا ما به اهداف‌مان برسیم. حالا فرصت این رسیده تا لذت ببریم، آرامش داشته باشیم و خودمان را برای این هفته آماده کنیم.»
ستاره شماره 9 اتلتیکومادرید در پایان صحبت‌هایش گفت:«خوشحالم و افتخار می‌کنم. اگر بجنگید هرگز تسلیم نمی‌شوید و می‌توانید به اهدافی مانند امروز برسید. قهرمانی در دستان خودمان است بازی بعدی مقابل وایادولید مهم‌ترین بازی فصل ما در راه رسیدن به هدف‌ ما است.»

لوئیس سوارز که در تابستان قبلی از بارسلونا راهی اتلتیکو مادرید شده بود، تبدیل به یک چهره ویژه در این دیدار شد چرا که او کسی بود که در این بازی گل دوم را برای شاگردان سیمئونه به ثمر رساند و بدین ترتیب کامبک را تکمیل کرده و هر سه امتیاز را برای روخی بلانکو به ارمغان آورد.

اتلتیکو مادرید در هفته پایانی با وایادولید روبرو خواهد شد، تیمی که برای بقا می‌جنگد. یک پیروزی برای روخی بلانکو کافی خواهد بود تا این تیم پس از 7 سال قهرمان لالیگا شود.

 

مرتبط:

اتلتیکومادرید 2 اوساسونا 1؛ کامبک شیرین تر از عسل تیم سیمئونه با گل طلایی سوارز
فریاد یک بارسایی اصیل برای قهرمانی مادرید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر