14:56 15 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

با باخت دیگر برابر سلتاویگو در نیوکمپ، وضاع کومان در بارسلونا بد تر شد.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذتشه با نتیجه 1-2 مغلوب سلتاویگو شد تا روی کاغذ حتی هیچ شانسی برای کسب عنوان قهرمانی لالیگا نیز نداشته باشد.

با این حساب، کار برای سرمربی هالندی بارسلونا دشوارتر از پیش شده است. کومان بیش از پیش به درهای خروجی باشگاه نزدیک است و نشریه اسپانیایی «»وندودپورتیوو» احتمال جدایی این مربی از هدایت بارسا را این بارسا نزدیک می‌داند.

طبق این گزارش رونالد کومان به احتمال 99 درصد از سمت سرمربیگری در بارسلونا اخراج خواهد شد و باشگاه قصد ندارد با او ادامه همکاری داشته باشد مگر آنکه به دلیل نبود هیچ گزینه جانشینی باشگاه بارسا مجبور شود یک فصل دیگر هم به این سرمربی فرصت دهد.

در حال حاضر ژاوی تنها گزینه جدی بارسلونا است. خوان لاپورتا قرار است از بازگشت وی برای تعطیلات به این شهر استفاده کرده و با او صحبت کند . هانسی فلیک سرمربی اسبق بایرن مونیخ هم در لیست بارسلونا بود اما به دلیل آنکه قبلا او قول حضور در تیم ملی آلمان را داده بود پیشنهاد بارسلونا را رد کرده است.

با این حال کومان پس از شکست شاگردانش در بازی شب گذشته برابر سلتاویگو در پاسخ به جدایی‌اش‌ از بارسا گفت:«فصل بعد هم سرمربی بارسلونا خواهم بود؟ به پرسش تان پاسخ نخواهم داد، این سوال را از من نباید بپرسید، دیروز هم این را گفتم و لازم نیست حرفم را تکرار کنم.»

مرتبط:

لاپورتا به دنبال جایگزین کومان؛ ژاوی در آستانه ورود به نیوکمپ
کومان: اگر مسی نباشد، چه کسی گل خواهد زد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر