01:15 14 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هواداران باشگاه رئال مادرید در صورت جدایی زین‌الدین زیدان، رائول گونزالس را گزینه مناسب روی نیمکت این تیم می‌دانند.

به گزارش اسپوتنیک، در روزهای اخیر خبرهای بسیاری از پایان کار زین‌الدین زیدان در رئال مادرید منتشر می‌شود. بر اساس برخی از این گزارش‌ها، مرد فرانسوی در پایان فصل استعفا خواهد کرد.

زیدان
© REUTERS / SERGIO PEREZ

رسانه‌های اسپانیایی از ماسیمیلیانو آلگری، مربی ایتالیایی و رائول گونزالس به عنوان جانشین سرمربی کنونی فرانسوی نام‌‌برده اند. در تازه‌ترین مورد هم، نشریه اسپانیایی «مارکا» اما هواداران رئال به رائول گونزالس رای اعتماد دادند و عجیب اینکه آلگری در رتبه آخر قرار گرفت.

57 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی، رائول را بهترین گزینه می دانند، 17 درصد به یوآخیم لوو سرمربی کنونی تیم ملی آلمان رای دادند، 16 درصد هیچکدام را لایق مربیگری رئال نمی دانند و آلگری با 10 درصد در رتبه چهارم قرار گرفت.

در حقیقت هواداران رئال به صورت واضح به سران باشگاه گوشزد کردند که علاه‌قه‌ای به مکس آلگری ندارند! رائول دیروز در جریان یک مصاحبه به جانشینی زین الدین زیدان چراغ سبز نشان داده بود.

این در حالیست که زین الدین زیدان پس از بازی شب گذشته برابر بیلبائو که رئال 0-1 برنده شد، این شایعات را تکذیب کرد و گفت چطور ممکن است در چنین مقطع حساسی از فصل من به بازیکنانش بگوید که از رئال خواهم رفت.

 

مرتبط:

به جنگ برای فتح لالیگا ادامه خواهیم داد؛ ترک رئال مادرید؟ دروغ است!
زیدان به قولش عمل کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر