09:29 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه بارسلونا جستجو برای یافتن جانشین مناسب کومان را شروع کرده اند.

به گزارش اسپوتنیک، رادیو «راک 1» اسپانیا اعلام کرد که اخراج رونالد کومان تا 99 درصد قطعی است و لاپورتا به دنبال انتخاب گزینه‌ای شایسته برای کومان است هر چند که تاکنون به جمع بندی نهایی نرسیده است.

اما خوان لاپورتا تا زمانی که جانشین مناسبی برای سرمربی هالندی پیدا نکرده است، او را اخراج نخواهد کرد. به گفته نزدیکان کومان، این مربی معتقد است که به دنبال فرم و نتایج اخیر بارسلونا، دوران او در این تیم به پایان خواهد رسید.

کومان پنج شنبه دیداری با لاپورتا داشت و بعد از آن اعلام کرد که در بارسلونا باقی خواهد ماند اما ظاهرا شکست شب گذشته باعث شده است تا شاید تصمیماتی در این زمینه گرفته شود.

از یورگن کلوپ و یواخیم لوو به عنوان گزینه های هدایت آبی اناری ها در صورت اخراج کومان سخن به میان می آید. البته ژاوی هم بود که او در السد ماندنی شد.

ژاوی محتمل ترین گزینه حال حاضر بارسلونا به نظر می رسد. به گفته نزدیکان ژاوی، باور بر این است که او هیچ عجله ای برای به دست آوردن یک جایگاه مهم در نیوکمپ ندارد، به خصوص که تفکر او همیشه این بوده است که در شرایطی مطلوب به نیوکمپ برگردد.

بارسلونا با هدایت کومان نتایج ناامید کننده ای در فصل جاری به دست آورده است. آبی اناری ها هم در لیگ قهرمانان اروپا حذف شدند و هم در لالیگا شانسی برای قهرمانی ندارد و تنها یک جام به دست آوردند که آن هم جام حذفی بود.

 

 

 

مرتبط:

کومان به درهای خروجی بارسا نزدیک‌تر شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر