05:16 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدو روز گذشته موترهای خود را از تورین جا به جا کرد، اما طبق چندین گزارش، این موضوع هیچ ارتباطی با خروج احتمالی وی از یوونتوس ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، پرسمپرکالچو ویدئویی منتشر کرده که در آن می توانید مردانی را ببینید که سوپرماشین های رونالدو را در کامیون Rodo Cargo بار می زنند ورودوکارگو هم یک شرکت حمل و نقل معروف مستقر در لیسبون است.

بسیاری فکر می کنند که این موضوع با خروج احتمالی رونالدو از تورین در پایان فصل مرتبط است، با این حال، Sky Sport Italia  گزارش داد که این بازیکن سی و شش ساله ساله هنوز در مورد آینده خود تصمیمی نگرفته است. منابع نزدیک به این بازیکن گفته اند که این کاری است که ستاره پرتگالی همیشه قبل از تعطیلات انجام می دهد.

در همین حال، نشریه «گاتزتا» همچنین گزارش داد که رونالدو معمولا قبل از تابستان موترهای خود را به مقاصد مختلف خودش منتقل می کند. با این حال، این کاری نیست که او سال پیش هم انجام داده بود، زمانی که بیماری کرونا بر جهان مستولی شده بود.

در هر صورت آینده رونالدو و ماندن او در یوونتوس قطعی به نظر نمی‌رسد و گفته می‌شود در صورتی که یوونتوس نتواند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، این ستاره پرتگالی از باشگاه خواهد خواست که با جدایی‌اش در فاصله یک فصل به پایان قرارداد او موافقت کند.

 

مرتبط:

جدایی رونالدو قطعی شد؟ موترهای کریس از تورین خارج شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر