01:16 15 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک نشریه معتبر فرانسوی مدعی شد که کریم بنزما برای حضو در رقابت‌های یورو به تیم ملی فرانسه دعوت خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه قصد دارد با توجه به فُرم کنونی کریم بنزما بازیکن رئال مادرید، او را به تیم ملی فرانسه دعوت کند.

روزنامه فرانسوی «اکیپ» در شماره امروز خود از دعوت بنزما به تیم ملی خبر داد و نوشت:«دیدیه دشان فردا بنزما را برای حضور در رقابت‌های یورو 2020 به تیم ملی دعوت خواهد کرد.»

در سال 2015 کریم بنزما به همراه متئو والبوئنا، دیگر بازیکن تیم ملی فرانسه متهم به فساد اخلاقی شدند و همین عامل باعث شد تا کریم بنزما دیگر نتواند برای تیم ملی فرانسه در مسابقات یورو و جام جهانی بازی کند.

سرمربی تیم ملی فرانسه نیز در آن زمان صراحتاً اعلام کرد که دیگر بنزما جایی در ترکیب تیم ملی نخواهد داشت. بنزما از ۵ سال پیش در تیم ملی بازی نکرده است. او حتی در یک مصاحبه بعد از گذشت سال‌ها از آن اتفاق اعلام کرد که دیگر به تیم ملی بازنخواهد گشت.

در صورتی که این اتفاق بیافتد، کاپیتان سابق تیم ملی قطعا انگیزه های زیادی دارد تا توانایی هایش در تیم ملی را نشان دهد و قطعا این اتفاق با حواشی فراوانی رو به رو خواهد شد. این درحالی است که او در رئال مادرید بازی می‌کند و همواره از بازیکنان خوب این تیم بوده است.

 

 

 

مرتبط:

مارکا: دعوت نشدن بنزما به تیم ملی جرم است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر