00:20 21 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمال تغییرات گسترده در تابستان سال روان در انتظار ترکیب بارسلونا خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی «موندودپورتیوو» گزارش داده که چهار بازیکن باتجربه بارسلونا شاید در همین تابستان جدا شوند.

با توجه به شرایط اخیر بارسلونا، خوان لاپورتا و هیئت مدیره او به دنبال انقلابی هستند که شامل بازیکنانی می شود که تاکنون غیر قابل دسترس برای سایر تیم ها بوده اند. با توجه به شرایط اقتصادی بارسلونا این موضوع اجتناب ناپذیر است.

بارسا در سال‌های اخیر سعی کرده است که ترکیبش را متحول کند. ویدال، راکیتیچ و سوارز در تابستان قبلی جدا شدند و حالا لاپورتا به جرارد پیکه، سرجیو بوسکتس، سرجی روبرتو و آنتوان گریزمان هشدار داده است که یا در همین تابستان بپذیرند که دستمزدشان را کاهش بدهند  یا این که در فکر خروج باشند.

در واقع  سران باشگاه بارسلونا به این باورند که این چهار نفر در فصل جاری در سطح دستمزدشان ظاهر نشده اند و کیفیت نازلی داشته اند هر چند که شاید این مورد در مورد بوسکتس صدق نکند چرا که این هافبک عملکرد قابل قبولی داشته است.

لاپورتا می خواهد ده تا دوازده بازیکن را از لیست خارج کند تا جا برای بازیکنان جدید آغاز شود. لاپورتا در دوره اولش هم در دو فصل اولش تقریبا 30 بازیکن را کنار گذاشت.

بازی های پایانی لالیگا به همان اندازه که غیر منتظره بودند، دردناک هم بودند زیرا بلوگرانا پس از 13 فصل در رده ای غیر از دو رده اول لالیگا را به پایان می رساند.

مرتبط:

تابستان داغ و جنجالی در انتظار رئیس کومان
تابستان پیچیده در انتظار رئیس کار بلد؛ برنامه پرز برای رئال جدید چیست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر