05:55 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم بلجیمی رئال مادرید در دو سال اخیر برخلاف انتظارات موفقیت آمیز نبوده و او تنها یک بازی تا پایان فصل کابوس واری دیگر فاصله دارد.

به گزارش اسپوتنیک، فصل 2020 – 2021 برای ادن هازارد فصل تلخی بوده است. مهام بلجیمی برای دومین فصل پیاپی با مصدومیت‌های بی‌شمار در رئال مادرید دست و پنجه نرم کرده است.

او فرصت بازی و درخشش چندانی با پیراهن این کهکشانی‌ها پیدا نکرد و در بیشتر بازی‌های بزرگ یا غایب بوده یا تأثیری نداشته است. او در تازه‌ترین مصاحبه‌اش اعتراف کرده که در این مدت در بازی‌های بزرگ برای رئال مادرید عملکرد خوبی نداشته است.

هازارد در گفتگویی در این خصوص اظهار داشت:«در لیل، چلسی، تیم ملی بلجیم و اکنون در رئال مادرید بازی های بزرگی بوده که من خوب عمل نکرده ام. این برای همه آشکار است. واضح است که امروزه بازیکنان بزرگ اغلب در بازی های بزرگ تفاوت ها را رقم می زنند و این اتفاق روز به روز بیشتر و بیشتر رخ می دهد.»
مهاجم بلجیمی رئال در ادامه گفت:«فوتبال امروز با 10 سال پیش متفاوت است. امروزه بازی ها نزدیک تر هستند، و برای پیروزی در یک مسابقه بزرگ باید به صورت تیمی و گروهی در حمله توپ را به گردش در آوری دحالا تیم ها بسته تر کار می کنند و برای رسیدن به گل یا باید با کار تیمی در زمین حریف و تحرک زیاد بازیکنان و پاسکاری های درست به هدف رسید یا با خلاقیت های فردی این کار را انجام داد.»

ستاره بلجیمی تابستان 2019 با رقم 100 + 30 میلیون یورو از چلسی راهی رئال شد تا جانشین کریستیانو رونالدو باشد اما مصدومیت ها اجازه درخشش را از او گرفته اند. 11 مصدومیت مختلف در نهایت باعث شده تا او خریدی ناکام لقب بگیرد.

 

مرتبط:

عصبانیت رئال از چالش خطرناک دیشب روی هازارد
واکنش هازارد به خشونت‌های مدافعان حریف در برابر خودش
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر