12:36 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم سابق تیم اینتر درباره شباهت‌هایش با روملو لوکاکو، مهاجم موفق فعلی اینتر صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، آدریانو مهاجم سابق اینتر گفت که روملو لوکاکو او را به یاد خودش می آورد. ملی پوش 39 ساله سابق برازیل در سال 2001 از فلامنگو به اینتر پیوست و 177 بازی با پیراهن نراتزوری انجام داد.

وی پس از به ثمر رساندن 74 گل برای اینتر، از این تیم جدا شد و در فیورنتینا، پارما و رم در سری آ حضور پیدا کرد. آدریانو به فیزیک و پای چپ قدرتمندش معروف بود و ستاره سابق گفت لوکاکو او را به یاد خودش می آورد.

آدریانو به گاتزتادلواسپورت گفت:«روملو از همه نظر بسیار شبیه من است. نه تنها از نظر قدرت بدنی و پای چپ، بلکه همچنین برای فروتنی اش و پیوند عمیق با خانواده. او یک بازیکن منحصر به فرد و فنی است، هیچ کس نمی تواند مانع او شود.»
او در ادامه هچنان به ستایش از لوکاکو پرداخت و گفت:«لحظه ای را تصور کنید که من و او با هم در زمین هستیم … ماما میا! ما از طریق یک برنامه در اینستاگرام که در زمان قرنطینه توسط باشگاه اینتر برگزار شد، ملاقات کردیم و قبلا هرگز صحبت نکرده بودیم.»
مهاجم پیشین اینتر در پایان اظهار داشت:«از آن روز به بعد ما با هم پیام رد و بدل می کردیم، او همچنین به پرتغالی هم صحبت می كند. او یک وزنه درون زمین است و انسانی باورنکردنی بیرون زمین است. من بسیار افتخار می کنم که او وارث من شده است.»

مهاجم اسبق اینتر که اکنون دوباره در کشورش برزیل زندگی می‌کند، هنوز هم به عنوان یک هوادار پر و پا قرص، اینتر را دنبال می کند و از قهرمانی این تیم در اسکودتو خوشحال است.

مرتبط:

جریمه مهمانان مراسم جشن تولد لوکاکو در میلان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر