07:09 13 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس باشگاه اتلتیکو در مصاحبه‌اش با ال‌چرینگیتو از تمایلش برای جذب مجدد گریزمن صحبت کرد‌. هم‌چنین او تاکید کرد که فلیکس فروشی نیست.

به گزارش اسپوتنیک، انریکه سرزو، رییس باشگاه اتلتیکو، در مصاحبه‌اش با ال‌چرینگیتو، درباره‌ی بازیکن سابقش صحبت کرد. او احتمال جذب مجدد آنتوان گریزمن را رد نکرد.

او در مصاحبۀ در این باره گفت:«هر تیمی در جهان دوست دارد گریزمن را داشته باشد. او بازیکنی فوق‌العاده است و امیدواریم او را به تیم برگردانیم اما فکر نکنم بارسلونا بخواهد او را بفروشد. گریزمن فصل‌های بی‌نظیری را در مادرید گذرانده است. البته فکر نمی‌کنم که سران بارسلونا قصد فروش او را داشته باشند.»
سرزو در ادامه به تمجید از عملکرد او در بارسا گفت:«گریزمن آمار بهتری نسبت به فصل اول حضورش در کاتالونیا دارد، اما نتوانست باثبات ظاهر شود. او در 50 بازی برای بارسلونا به میدان رفت و 19 گل برای این باشگاه به ثمر رساند
سرزو تاکید کرد که آن‌ها هیچ قصدی برای فروش فلیکس ندارند:«هیچ راهی برای خروجش وجود ندارد. او باید با شرایط سازگار شود. فوتبالیست‌ها ماشین نیستند و روزهای خوب و بد دارند. او در رسیدن این باشگاه به افتخارت متعدد، کمک‌های زیادی خواهد کرد.»

اتلتیکومادرید که از لیگ قهرمانان و کوپا‌دل‌ری در این فصل کنار رفت، مدعی اصلی لالیگاست. آن‌ها در هفته آخر در صورت پیروزی مقابل وایادولید سقوط کرده، قهرمان لالیگا خواهند شد. این دومین قهرمانی سیمئونه در لالیگا، همراه با روخی بلانکو خواهد بود.

 

مرتبط:

انتقاد اسطوره بارسا از گریزمن: او در بازی‌های بزرگ محو می‌شود
اتلتیکو به فکر بازگشت گریزمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر