08:06 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولابه این باور است که سرخیو آگوئرو با حضور در بارسلونا باعث قدرتمندترشدن کاتالان ها می شود.

به گزارش اسپوتنیک، شب گذشته آخرین بازی منچسترسیتی در چهارجوب رقابت‌های لیگ برتر 2021-2020 برگزار شد و نکته مهم در آن این بود که سرخیو آگوئرو برای آخرین بار در این لیگ با پیراهن منچسترسیتی بازی می‌کرد.

مسئله‌ای که باعث شد گواردیولا با اشک درباره‌اش صحبت کند. پپ پس از احساساتی شدن در اولین مصاحبه‌اش با اسکای اسپورتس، در مصاحبه‌ای دیگری از انتقال آگوئرو به بارسلونا خبر داد.

سرمربی سیتزن‌ها در این باره گفت:«ما او را خیلی دوست داریم. او یک انسان بسیار خاص برای ما بوده. نمی‌توانیم برای او جانشین پیدا کنیم. او همیشه کیفیتش را نشان داده. او اگر با بارسلونا قرارداد ببندد، در حقیقت به باشگاه مورد علاقه ام می رود. جایی که همیشه قلبم بوده است.»
فصل برای منچستر سیتی هنوز به پایان نرسیده و آن‌ها یک بازی بسیار مهم با چلسی در فینال لیگ قهرمانان خواهند داشت. پپ می‌گوید:«این یک رویا است که برای باشگاه محقق شده. اولین باری خواهد بود که در فینال لیگ قهرمانان حضور پیدا می‌کنیم و همه تلاش خواهیم کرد تا برنده شویم

قرارداد گلزن آرجنتینی یک دهه اخیر منچسترسیتی تمدید نشد و این بازیکن در 30 جون بازیکن آزاد خواهد بود. آگوئرو روز گذشته آخرین بازی با پیراهن سیتیزن ها را در لیگ برتر مقابل اورتون انجام داد که حتی 2 گل نیز زد.

 

 

 

 

مرتبط:

وداع شاهانه و تاریخی آگوئرو با سیتیزن‌ها + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر